Menu

Zielone róże (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379007950 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Katarzyna Ducros 
  • Wydawnictwo PSYCHOSKOK 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Książka, dzięki której młody czytelnik staje się choreografem i formuje własne przedstawienie. Ładna, młoda Anna, nieakceptowana poprzez rodaków swojego małżonka, pochodzącego z wpływowej rodziny królewskiej, ma okazję zmienić swoją sytuację, dzięki samej królowej.

Warunkiem jednak jest poprawna odpowiedź na zagadkę, zadaną przez władczynię. Pierwsza figura, potem druga, następnie „plié", po nim „tendu"... Historia błyskotliwej Anny układa się coraz płynniej. Ukochana córeczka wynajduje swoją mamę w różanym ogrodzie.

Oazie spokoju oddalonej od lekceważących spojrzeń rodaków jej męża. Ukłon, oddanie,... Kolejne ilustracje, przędą nić zagadki, ale czy zadanie królowej zostanie wytwarzane? Książka jest szansą na poznanie tańca baletowego w inny sposób, aniżeli dotychczas proponowano.

Nowy podgatunek bajki, baśni tanecznej, daje możliwość stworzenia niedługiego przedstawienia dla i przez jedno, lub kilkoro dzieci. Opowieść plus ilustracje z figurami baletowymi, na poziomie amatorskim i dla początkujących, kolorowe, pastelowe rysunki, jak kostiumy zawodowych tancerzy najsłynniejszych scen świata, to zachęta do zrozumienia języka baletu i spróbowania własnych sił w produkowaniu takiego przedsięwzięcia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.