Menu

Insight Pre-Intermediate Students Book (Ministry Approved) (Poland) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9780194002653 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Cathy Myers|Claire Thacker|Jayne Wildman 
  • Wydawnictwo Oxford University Press 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Insight, nowy, 4-częściowy kurs dla szkół przeciętnych, rozwija i inspiruje uczniów. Tematy prowokujące do myślenia i teksty bogate w wiedzę pobudzą do dyskusji i wyrażania własnych opinii, a także zainspirują do krytycznego myślenia o otaczającym świecie.
Insight demonstruje uczniom, w jaki sposób rozwijać własne umiejętności i uczy samodzielności, bardzo przydatnej w dalszej nauce. Insight nie tylko uczy słów, ale wyjaśnia, jakim regułom podlegają, dzięki czemu uczniowie używają języka obcego z dużo pokaźniejszą pewnością
i kompetencją.

Najważniejsze właściwości kursu:
Tematyka pobudzająca do myślenia, a także teksty bogate w informacje stanowią wyzwanie dla uczniów, dostarczają wiedzy o świecie i prowokują do dyskusji. Obfitość systematycznie wprowadzanego słownictwa, sekcje Vocabulary insight, a także 10-stronicowy bank słownictwa nie mają sobie równych wśród innych podręczników.
Dzięki sekcjom kulturowym w każdym rozdziale oraz powiązanym z nimi filmami na DVD uczniowie poznają i lepiej zrozumieją obyczaje, tradycje i historię krajów anglojęzycznych.
dodatkowe lekcje oparte na literaturze, znajdujące się w zeszytach ćwiczeń, pozwalają w szczególny sposób wzbogacić lekcje. Tematyka podręczników omawia wszystkie tematy z katalogu tematów maturalnych, a zadania rodzaju maturalnego są regularnie wprowadzane zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń.

Podtytuł: Szkoły ponadgimnazjalne
linia procesu: INSIGHT
ISBN: 9780194002653
Kod paskowy: 9780194002653
Autorzy: Wildman Jayne, Beddall Fiona
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 30419
ilość stron: 144
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.0x29.0cm
Głębokość (mm): 6
Waga: 0.392
Języki: angielski, polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.