Menu

Oxford Discover: Level 3: Workbook with Online Practice (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9780194053952 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Oxford University Press 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Oxford Discover - kurs 6- poziomowy, pierwszy poziom zalecany jest dla 8-9-latków po 1-2 latach wcześniejszej nauki, może być kontynuacją kursu Show and Tell' albo innego kursu dla przedszkolaków.Oxford Discover rozwija sprawności 21-szego wieku: krytyczne myślenie, komunikację,współpracę, kreatywność.

Podręcznik wykorzystuje naturalną ciekawość dzieci do poznawania świata i znajdowania odpowiedzi na ważne pytania (Big Questions).Kurs gwarantuje konkretną pracę nad słownictwem, gramatyką, czytaniem, słuchaniem, mówieniem i pisaniem, a uczniowie używają autentycznych materiałów, poznają różne typy tekstów i rozwijają strategie czytania i krytycznego myślenia.Drugie wydanie to świeże komponenty w kursie:bogaty pakiet materiałów dla nauczyciela w Teacher's Resource Centre oraz filmy z użytecznymi wskazówkami metodycznymi Teaching Strategies for Oxford Discovermateriały wspomagające ocenianie formujące: Assessment for Learning PackageClassroom Presentation Tool to podręcznik na ekranie.

Oprogramowanie uatrakcyjnia lekcje i pozwala na zdalną prezentację materiału.ciekawe tresci dla ucznia to materiał w formie wideo i aplikacja Oxford Discover App.Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, sugerowany typowo dla prywatnych szkół językowych i grup dwujęzycznych.

Zeszyt ćwiczeń mieści kod do Online Practice zestawu interesujących, interaktywnych ćwiczeń z możliwością zadawania, samoczynnego oceniania, monitorowania i tworzenia raportów przez nauczyciela.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.