Menu

NIEWOLNIK SWOJEGO ZAWODU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548261 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Albert Paschek 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 114 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Książka "Niewolnik swego zawodu" opisuje życie pewnego zawodowego piłkarza, od momentu jego narodzin do tragicznego wypadku. Z treści możemy się dowiedzieć nie tylko o przebiegu jego sportowej kariery,także o jego prywatnym życiu poza boiskiem. Opisywane jest dzieciństwo głównego bohatera, a także to, w jaki sposób jego zinteresowania skupiły się na piłce nożnej, i jak nabierały na intensywności wraz z wiekiem.

Z treści można też wywnioskować, iż jeśli w życiu prywatnym wszystko jest poukładane, odnosi się sukcesy jeszcze w życiu zawodowym, lecz gdy wyłącznie mamy jakieś zmartwienia, załamania i coś nas gryzie, na skutki w karierze zawodowej nie trzeba długo czekać. A do tego jeżeli ktoś jest znanym, tak jak w sytuacji głównego bohatera, wtedy sława, popularność i majątek nie znaczą nic, jeżeli nie ma z kim tego wszelkiego dzielić.

Pomimo iż jest to opowieść fikcyjna, wzorowana była na autentyczniej karierze pewnego zawodnika. Tym samym realnie oddaje kulisy sławy prawdziwego życia. Całość jest luźną, do niczego nie zobowiązującą opowieścią, którą łatwo się czyta i która może wywołać uśmiech na ustach czytelnika,również po przeczytaniu może zakręcić się łza w oku.

ISBN: 9788363548261
Kod paskowy: 9788363548261
Autorzy: Paschek Albert
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 31966
Miejscowość: Konin
ilość stron: 114
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 10
Waga: 0.16
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.