Menu

W głąb lawendowych uliczek (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002290 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Klaudia Kopiasz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Życie we współczesnym świecie przypomina ciągły wyścig. Ścigamy się zdobywając kolejne szczeble awansów w pracy, czasami pracujemy w więcej niżeli jednym miejscu, zaślepieni żądzą bogacenia się i gromadzenia żyjemy coraz płyciej, zagłuszając w sobie potrzebę prawdziwej miłości i bliskości. Mniej więcej tak żyje Oliver Blake, bohater powieści Klaudii Kopiasz ?W głąb lawendowych uliczek?. Jednak, w pewnym momencie udaje mu się zatrzymać i przekierować swoje życie na drogę prowadzącą do szczęścia płynącego z prawdziwej miłości.
Klaudia Kopiasz jest niezwykle młodą autorką, jednak książka, którą napisała jest dojrzała i mądra. Autorka posługuje się poetyckim językiem, kolorowym i rozbudzającym zmysły. Jej powieść jest książką całkowitą lokalnych smaków i aromatów, w której słowa mieszają się z klimatem opisywanych miejsc. A są to nie byle jakie miejsca, bowiem wyruszając z Oliverem w jego podróż życia poznamy południową Francję, zahaczymy także o Włochy i Monako.
Nie jest to literatura nazbyt wymagająca, wręcz przeciwnie ? idealna na gorące popołudnie, bądź idylliczny wieczór w blasku księżyca.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.