Menu

Bosch KIN86KS30

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Wysokość 177 cm
 • Głębokość 54 cm
 • Klasa energetyczna
 • Klasa klimatyczna SN-ST 
 • Pojemność całkowita 251 l
 • Poziom hałasu 39 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Ilość agregatów
 • Obustronny montaż drzwi nie 
 • Oświetlenie wewnętrzne tak 

Opis

Gdy brakuje czasu na codzienne zakupy, w Twojej chłodziarko-zamrażarce muszą się bez trudu zmieścić przywożone raz w tygodniu pokaźne zapasy. Powinny też zachować korzystną kondycję i świeżość tak długo, jak to realne.

Serie | 4 z szufladą VitaFresh spełnia te wymagania, oferując optymalne miejsce na owoce i warzywa. Tu żywność pozostanie świeża bezapelacyjnie dłużej – dzięki regulacji poziomu wilgotności. Pozostałe parametry ustawisz i odczytasz na ergonomicznym wyświetlaczu TouchControl.

Najważniejsze właściwości urządzenia Definitywny koniec z rozmrażaniem. Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A++ są wyjątkowo oszczędne. Zniża temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych produktów.

Oszczędza energię i nie podnosi temperatury. Komfortowa regulacja z górnym panelem kontrolnym. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem W modelach z funkcją NoFrost wilgoć obecna w powietrzu zbiera się na środkowym parowniku zamiast zawierać się we wnętrzu urządzenia lub na produktach.

Ten agregat chłodniczy, który likwiduje ciepło z obszaru zamrażania, okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu. Powstałe wówczas skropliny są usuwane na zewnątrz urządzenia i odparowywane ze specjalnego zbiornika dzięki ciepłu sprężarki.

ogranicza to poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera. Dzięki temu nie musisz się już martwić rozmrażaniem. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem W modelach z funkcją NoFrost wilgoć obecna w powietrzu zbiera się na środkowym parowniku zamiast posiadać się wewnątrz urządzenia albo na produktach.

Ten agregat chłodniczy, który likwiduje ciepło z obszaru zamrażania, okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu. Powstałe wówczas skropliny są usuwane na zewnątrz urządzenia i odparowywane ze specjalnego zbiornika dzięki ciepłu sprężarki.

obniża to poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera. Dzięki czemu nie musisz się już martwić rozmrażaniem. Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki obfitej ilości nowych towarów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

zapobiega to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu adekwatnej temperatury urządzenie przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy.

Supermrożenie - gdy planujesz zapełnić zamrażalnik do pełna Włączenie funkcji na 24 godziny przed załadowaniem do zamrażarki sporej ilości nowych produktów uaktywnia wszystkie rezerwy zimna dla obniżenia temperatury.

zapobiega to zbytniemu wzrostowi temperatury w komorze mrożenia, co mogłoby zaszkodzić jej dotychczasowej zawartości. Po osiągnięciu optymalnej temperatury urządzenie przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy.

Oświetlenie LED - wspaniale oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Nieprzeciętny przegląd zawartości komory chłodziarki gwarantuje połączenie dwóch źródeł światła. Górny reflektor LED nadzwyczajnie uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej gwarantują równomierne oświetlenie wszelkich pozostałych stopni i zakamarków wnętrza.

dużym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Oświetlenie LED - genialnie oświetlone wnętrze na dwa sposoby. Świetny przegląd zawartości komory chłodziarki zagwarantuje połączenie dwóch źródeł światła.

Górny reflektor LED nieprzeciętnie uwidacznia świeżą żywność w szufladach VitaFresh, natomiast świetlówki LED ukryte w listwie bocznej gwarantują równomierne oświetlenie wszelkich pozostałych poziomów i zakamarków wnętrza.

pokaźnym atutem jest łagodne dla oczu, stopniowe narastanie jasności światła po otwarciu drzwi. Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej , a także marka pierwszego wyboru w kategorii szerokiego AGD w Europie.

Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Bosch Nr 1 w Europie Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej oraz producent pierwszego wyboru w kategorii wielkiego AGD w Europie. Źródło: Euromonitor 2015, ilościowa sprzedaż 2015 Elektroniczne sterowanie W chłodziarko-zamrażarkach Bosch elektroniczna regulacja temperatury przy pomocy wyświetlacza LED to dla urządzeń wolnostojących kanon.

Pozwala starannie ustawić temperaturę. Klasa wydajności energetycznej A++ Urządzenia z klasą sprawności energetycznej A++ są niezwykle oszczędne. Zapewniają do 40% mniejsze zużycie energii niżeli porównywalne urządzenia klasy A.

Szuflada BigBox Szuflada na mrożonki BigBox usprawnia składowanie pojemników i sporych mrożonek.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.