Moje konto
  • Hotpoint BTSZ 1632/HA Hotpoint BTSZ 1632/HA

Hotpoint BTSZ 1632/HA

1 oferta z 1 sklepu

Producent Hotpoint Poziom hałasu 40 dB Sterowanie mechaniczne Klasa energetyczna A+ Wysokość 81 cm Szerokość 58 cm Głębokość 54 cm Zużycie energii 186 kWh/rok Rodzaj jednodrzwiowa WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Poziom hałasu40 dB
Sterowaniemechaniczne
Klasa energetycznaA+
Wysokość81 cm
Szerokość58 cm
Głębokość54 cm
Zużycie energii186 kWh/rok
Rodzajjednodrzwiowa

Lodówka Hotpoint BTSZ 1632/HA to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.

Parametry

Urządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary, to 81 x 58 cm. Głębokość tego modelu to 54 cm. Urządzenie waży 30 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Przyjemny kolor urządzenia, nadaje mu charakteru i uniwersalności.

Eksploatacja

Dzięki opcji zabudowania lodówki, można ją łatwo zaaranżować wraz z innymi meblami w spójnej i estetycznej zabudowie kuchennej. Dzięki samodomykającym się drzwiom, Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę BTSZ 1632/HA, plasuje się na niskim poziomie, dzięki temu, praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu, możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumownaie

Podsumowując, chłodziarka Hotpoint BTSZ 1632/HA, to świetny wybór dla wielu użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. separator do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe itd. powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też