Moje konto
  • Hotpoint BTSZ 1632/HA Hotpoint BTSZ 1632/HA

Hotpoint BTSZ 1632/HA

2 oferty z 2 sklepów

Producent Hotpoint Poziom hałasu 40 dB Sterowanie mechaniczne Klasa energetyczna A+ Wysokość 81 cm Szerokość 58 cm Głębokość 54 cm Zużycie energii 186 kWh/rok Rodzaj jednodrzwiowa WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Poziom hałasu40 dB
Sterowaniemechaniczne
Klasa energetycznaA+
Wysokość81 cm
Szerokość58 cm
Głębokość54 cm
Zużycie energii186 kWh/rok
Rodzajjednodrzwiowa

Poznaj lodówkę Hotpoint BTSZ 1632/HA. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 82 cm wysokości i 58 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 55 cm. Urządzenie waży 30 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Przyjemny kolor urządzenia, nadaje mu charakteru i uniwersalności.

Eksploatacja

Dzięki opcji zabudowania lodówki, można ją łatwo zaaranżować wraz z innymi meblami w spójnej i estetycznej zabudowie kuchennej. BTSZ 1632/HA to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykaczu, możesz bez obaw korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu, możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumownaie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Hotpoint BTSZ 1632/HA, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też