Moje konto  ▾

Amica FD225.3

Producent AmicaKlasa energetyczna A+Wysokość 144 cmSzerokość 54.6 cmGłębokość 56.6 cmSterowanie mechanicznePoziom halasu 40 dBIlość agregatów 1Pojemność chłodziarki netto 205 lPojemność zamrażarki netto 45 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

3 oferty z 3 sklepów internetowych

Morele.net sp. z o.o.

★★★★☆
67294 opinie

Lodówka Amica FD 225.3 A+ Raty od 32,00 zł

Lodówka Amica FD 225.3 A+ Raty od 32,00 zł

✓  Dostępny w 3-7 dni

790

Przejdź do sklepu ▸ Morele.net sp. z o.o.

Agito.pl

★★★★★
38155 opinii

Amica FD 225.3 /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Amica FD 225.3 /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54.6 cm, pojemności całkowitej netto 205 l, sterowana mechanicznie, rozmrażana automatycznie, w klasie energetycznej A+.

✓  Dostępny od ręki

839

Przejdź do sklepu ▸ Agito.pl

MediaMarkt.pl

★★★★★
2691 opinii

Lodówka AMICA FD225.3. Klasa energetyczna A+

Lodówka AMICA FD225.3. Klasa energetyczna A+

Lodówka AMICA FD225.3

✓  Dostępny od ręki

869

Przejdź do sklepu ▸ MediaMarkt.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAmica
Klasa energetycznaA+
Wysokość144 cm
Szerokość54.6 cm
Głębokość56.6 cm
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu40 dB
Ilość agregatów1
Pojemność chłodziarki netto205 l
Pojemność zamrażarki netto45 l

Utrzymaj świeżość swoich produktów spożywczych z chłodziarką Amica FD225.3.

Parametry

Głębokość tego modelu to cm. Urządzenie waży 56 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów.

Eksploatacja

Poziom hałasu urządzenia to 40 dB. FD225.3 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Podsumowując, chłodziarka Amica FD225.3 to świetny wybór dla tych użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. separator do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.