Menu

Amica FK321.4

Cechy produktu

 • Producent Amica 
 • Wysokość 185 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 63 cm
 • Klasa energetyczna
 • Pojemność chłodziarki netto 301 l
 • Zdolność zamrażania 5 kg/24h
 • Poziom hałasu 45 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Obustronny montaż drzwi tak 
 • Roczne zużycie energii 274 kWh/rok

Opis

technika No Frost w chłodziarce i zamrażarce Dzięki ciągłemu obiegowi chłodnego powietrza na każdej półce wewnątrz lodówki panuje taka sama temperatura. W dodatku stała kontrola poziomu wilgotności pozwala zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii i zachować świeżość produktów na dłużej.

Koniec z rozmrażaniem. Obieg chłodnego powietrza sprawia,wewnątrz zamrażarki nie posiada się szron i lód. Dzięki temu produkty zachowują swoje naturalne atrybuty, a ty możesz zapomnieć o problematycznym rozmrażaniu.

Klasa energetyczna A+ nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ zezwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i widocznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd.

Funkcja Super chłodzenie Przyjęcie? Spodziewasz się gości? Gdy potrzebujesz schłodzić więcej produktów naraz, skorzystaj z Funkcji Super chłodzenie! Dzięki niej momentalnie schłodzisz dużą liczbę produktów jednocześnie.

Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten cykl, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu energii mniejsze są też... Jej koszty. Wygodniej, zdrowiej i oszczędniej!

Funkcja Super zamrażanie Przygotowujesz więcej jedzenia i chcesz zamrozić je na później? Funkcja Super zamrażanie pozwoli Ci przygotować urządzenie na prędkie zamrożenie wielkiej liczby produktów jednocześnie.

Dlaczego to takie ważne? Bo im krócej trwa ten cykl, tym produkty dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. A dzięki słusznemu wykorzystaniu energii zamrażane są też… jej koszty. Komfortowoj, zdrowiej i oszczędniej!

Funkcja Wakacje Wyjeżdżasz na dłużej, a lodówka dalej pracuje na pełnych obrotach i niepotrzebnie zużywa energię? Już nie! Funkcja Wakacje w lodówkach Amica pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny właśnie wtedy, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu.

Utrzyma się w niej odpowiednio niska temperatura, dlatego unikniesz brzydkich zapachów, które mogą powstawać po wyłączeniu lodówki na dłuższy czas. Zużycie energii będzie również zauważalnie niższe aniżeli przy normalnym trybie chłodzenia.

Włączenie Funkcji Wakacje nie wpływa na komorę zamrażarki, dlatego Twoje zapasy przechowywane w niższych temperaturach pozostaną bezpieczne. Na wakacjach… oszczędzasz! Alarm niedomkniętych drzwi Otwierasz lodówkę, wyjmujesz coś pysznego, zamykasz drzwi i… po godzinie widzisz, iż drzwi są jednak otwarte!

Ile energii się zmarnowało? Ile produktów się popsuło? Za dużo… Z Alarmem niedomkniętych drzwi w lodówkach Amica takie historie już Ci się nie przytrafią! Gdy drzwi są otwarte dłużej aniżeli 90 sekund, uruchamia się sygnał świetlny i/lub dźwiękowy, który wyłącza się dopiero po zamknięciu lodówki.

Dla Ciebie to nie tylko wygoda – to także oszczędność. Unikasz popsucia się przechowywanych w lodówce produktów, oszronienia urządzenia i konieczności rozmrażania. Półki z hartowanego szkła (Safety Glass) Nie wiesz, czy półki w lodówce wytrzymają obszerniejszy ciężar? Spokojna głowa!

w środku lodówek Amica wykorzystujemy technologię SafetyGlass – półki wyprodukowane są z hartowanego szkła, co nie tylko powiększa ich twardość i zmniejsza kruchość,zagwarantuje bezpieczeństwo. Bo choćby jeśli półka się zbije, nie rozpadnie się na małe kawałki.

Bezpiecznie nawet przy pokaźniejszym ciężarze! Balkoniki w chłodziarce Lodówki Amica zostały zaprojektowane tak, żeby miały dużą liczba balkoników oraz półek dla maksymalnego użycia przestrzeni, a ich regulacja była niezwykle komfortowa i prosta.

Niezależne otwieranie drzwi lewych i prawych drzwi chłodziarki/zamrażarki Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi zezwala na ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym.

Dyspenser wody Wiesz, iż powinniśmy pić minimum 2 litry wody dziennie? Dyspenser wody w lodówkach Amica gwarantuje Ci do niej stały i przystępny dostęp! starczy, iż podłożysz szklankę pod dyspenser na zewnętrznej stronie drzwi i… już!

Możesz cieszyć się smakiem chłodnej i czystej wody. To wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, ale też i ekologia, bo nie zużywasz niepotrzebnie plastikowych butelek. Pij na zdrowie! Sterowanie sensorowe uwielbiasz sprzęty, które są nie tylko wytworne,najczęściej ergonomiczne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe!

intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku usprawnia precyzyjne sterowanie temperaturą. Z łatwością możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z dodatkowych funkcji.

fason i ergonomia, wspaniałe połączenie! Funkcja Eco Nie chcesz przepłacać za zużywaną energię? Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta samoczynnie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

Oszczędzasz, a przy okazji troszczysz się o środowisko. Alarm podwyższonej temperatury Awaria i brak prądu? Problemy z zasilaniem mogą powodować zmiany temperatury w lodówce, a dla samego urządzenia takie wahania mogą być bardzo niekorzystne… Na szczęście Alarm podwyższonej temperatury da Ci znać światłem i/albo dźwiękiem, gdy temperatura w lodówce czy zamrażarce przekroczy poziom krytyczny.

Tym sposobem nie pozwolisz na zepsucie się przechowywanych produktów, unikniesz lodu i szronu – czyli rozmrażania – i niepotrzebnego zużycia energii! To komfort, wygoda i oszczędność! samoczynne odszranianie chłodziarki Koniec z traceniem czasu i energii na rozmrażanie lodówki!

samoczynne odszranianie chłodziarek Amica powoduje, że szron topi się i spływa do zbiornika w komorze kompresora, skąd następnie odparowuje. A skoro nie ma szronu, nie musisz już niczego rozmrażać dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i bliskich.

Problemy znikają wraz ze szronem! Wieko uchylne balkonika górnego Niektóre produkty mogą nie być do końca bezpieczne w lodówce, jeśli nie są właściwie przechowywane – mogą wypaść, zbić się czy zamoknąć.

Chyba że umieścisz je w balkoniku górnym z uchylnym wiekiem! Specjalna przestrzeń przygotowana do delikatnych i niewiele znaczących produktów – tak spożywczych, jak i leków – to nadzwyczajne zabezpieczenie przed dostępem dzieci i wyśmienita ochrona przed zalaniem.

praktyczne bezpieczeństwo! Podstawka na jajka Otwierasz drzwi… a z lodówki wypadają jajka i lądują na ziemi? Nie, jeśli Twoja lodówka wyekwipowana jest w specjalną Podstawkę na jajka! Oddzielone od innych produktów są perfekcyjnie zabezpieczone przed uszkodzeniem.

I zawsze na swym miejscu! Koniec z nerwami przy każdym otwarciu lodówki! Szuflada na warzywa i owoce Pojemniki na warzywa i owoce to użyteczne rozwiązanie. Zezwalają na zachowanie porządku przechowywania zróżnicowanych warzyw i owoców.

ponadto separują zapachy aromatycznych produktów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.