Menu

Amica FK3556.4

Cechy produktu

  • Producent Amica 

Opis

FreshOn Twoje produkty świeże jeszcze dłużej? dzisiaj to realne ze specjalnym filtrem FreshOn! Zamknięte w lodówce owoce i warzywa generujeją gaz etylenowy tzw. Hormon starzenia, który nie mając dokąd uciec powoduje, iż produkty błyskawicznie tracą świeżość.

Dzięki zastosowaniu filtra FreshON pozbywasz się destrukcyjnego gazu z lodówki, jedzenie nie psuje się a Ty możesz delektować się smakiem i świeżością każdego dnia! FreshZone Chcesz, by mięso i ryby zachowały świeżość na dłużej? Przechowuj je w pojemniku FreshZone!

Temperatura w jego środku wynosi 0-3⁰C, dlatego jest to rewelacyjne miejsce do przechowywania produktów wymagających szczególnych warunków – właśnie takich jak mięso i ryby. Dłużej zachowują smak, zapach i wartości odżywcze!

Ograniczasz ryzyko marnowania jedzenia i oszczędzasz czas, bo zakupy możesz dzisiaj robić rzadziej! AirFlow Nie wiesz, na której półce są najkorzystniejsze warunki do przechowywania Twoich produktów? teraz… na wszelkich!

System AirFlow przez utrzymanie stałej cyrkulacji powietrza w lodówce zapewni Ci jednakową temperaturę w całej objętości komory chłodziarki. Unikniesz przymrażania produktów przy tylnej ścianie. W takich warunkach produkty są dłużej świeże, a Ty… oszczędzasz!

Total NoFrost lubisz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! technika Total NoFrost gwarantuje stałą kontrolę poziomu wilgotności jednocześnie w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku.

A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! ale NoFrost topokaźniejsza higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a komfortowo oszczędzasz!

Klasa energetyczna A++ Nie uwielbiasz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, iż lodówka pracuje poprzez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie.

Lodówka z klasą A++ zużywa aż o 21% energii mniej niż urządzenie z klasą A+! A ograniczając zużycie prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym! SensorControl lubisz sprzęty, które są nie tylko wykwintne,przede wszystkim funkcjonalne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe!

intuicyjny i przystępny w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku ułatwia skrupulatne sterowanie temperaturą. Prosto możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki oraz wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji.

styl i ergonomia, perfekcyjne połączenie! Funkcja Eco Nie chcesz przepłacać za zużywaną energię? Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to trafne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

Oszczędzasz, a przy okazji troszczysz się o środowisko. Funkcja Wakacje Wyjeżdżasz na dłuże...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.