Moje konto
  • Amica FM106.4A Amica FM106.4A

Amica FM106.4A

2 oferty z 2 sklepów

Producent AmicaKlasa energetyczna A+Sterowanie mechanicznePoziom halasu 41 dBObustronny montaż drzwi takIlość agregatów 1Zużycie energii na rok 120  kWh/rokPojemność chłodziarki netto 86 lPojemność zamrażarki netto 10 lRozmrażanie zamrażarki manualne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
30242 opinie

Amica FM106.4A

Amica FM106.4A

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
11550 opinii

Amica FM106.4A

Amica FM106.4A

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAmica
Klasa energetycznaA+
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu41 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok120  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto86 l
Pojemność zamrażarki netto10 l
Rozmrażanie zamrażarkimanualne

Poznaj lodówkę Amica FM106.4A. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Całość, bez wsadu, waży około 60 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność urządzenia, 86 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 120  kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A+), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 10 l.

Eksploatacja

Sprzęt wydaje dźwięki na poziomie 41 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ustawiona w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Amica FM106.4A, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.