Moje konto
  • Beko BCH130000 Beko BCH130000
  • Beko BCH130000 Beko BCH130000

Beko BCH130000

3 oferty z 3 sklepów

Producent Beko Poziom hałasu 39 dB Sterowanie elektroniczne Klasa energetyczna A++ Wysokość 177 cm Szerokość 55 cm Głębokość 54 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
67062 opinie

BEKO BCH 130000 + DARMOWA DOSTAWA + CENOWA MEGA OKAZJA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

BEKO BCH 130000 + DARMOWA DOSTAWA + CENOWA MEGA OKAZJA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

… przełożenia drzwi oraz zawiasom nożycowym możemy dowolnie zmieniać ich położenie, dopasowując go do naszej kuchni. Lodówka mieści do 50 kg żywności. Wewnątrz znajdują się 4 półki na produkty spożywcze oraz dodatkowo 4 półki na drzwiach, w których możemy przechowywać napoje oraz puszki. W chłodziarce znajdują się również pojemniki na warzywa i owoce oraz komora szybkiego mrożenia. Możemy mieć pewność, …

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2389 opinii

Lodówka BEKO BCH 130000. Klasa energetyczna A++

Lodówka BEKO BCH 130000. Klasa energetyczna A++

Lodówka BEKO BCH 130000

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBeko
Poziom hałasu39 dB
Sterowanieelektroniczne
Klasa energetycznaA++
Wysokość177 cm
Szerokość55 cm
Głębokość54 cm

Poznaj lodówkę Beko BCH130000. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Lodówka BCH130000 cechuje się wymiarami: 177 cm wysokości, na 55 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 54 cm. Lodówka waży 65 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Wysoka klasa energetyczna A++, gwarantuje niskie zużycie energii. Przyjemny kolor urządzenia, nadaje mu charakteru i uniwersalności.

Eksploatacja

Ten sprzęt można zaadoptować do zabudowy. Dzięki czemu otrzymamy jednolitą i estetyczną powierzchnię w kuchni. Chłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy stoi w aneksie bądź otwartej kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po to co chcesz. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów.

Podsumownaie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Beko BCH130000, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też