Manu

Beko BCH130000

Cechy produktu

  • Producent Beko 
  • Wysokość 177 cm
  • Szerokość 55 cm
  • Głębokość 54 cm
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Poziom hałasu 39 dB
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Poznaj lodówkę Beko BCH130000. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Lodówka BCH130000 cechuje się wymiarami: 177 cm wysokości, na 55 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 54 cm. Lodówka waży 65 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Wysoka klasa energetyczna A++, gwarantuje niskie zużycie energii. Przyjemny kolor urządzenia, nadaje mu charakteru i uniwersalności.

Eksploatacja

Ten sprzęt można zaadoptować do zabudowy. Dzięki czemu otrzymamy jednolitą i estetyczną powierzchnię w kuchni. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ulokowana w aneksie bądź otwartej kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po to co chcesz. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów.

Podsumownaie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Beko BCH130000, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie