Menu

Bosch KGN39ML

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 203 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Głębokość 66 cm
  • Klasa energetyczna A++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 279 l
  • Pojemność zamrażarki netto 87 l
  • Poziom hałasu 39 dB
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Bosch KGN39MLEQ Gdy brakuje czasu na codzienne zakupy, w Twojej chłodziarko-zamrażarce muszą się bez trudu zmieścić przywożone raz w tygodniu znaczne zapasy. Powinny też zachować dobrą kondycję i świeżość do czasu, aż to realne.

Serie | 4 z szufladą VitaFresh spełnia te wymagania, proponując optymalne miejsce na owoce i warzywa. Tu żywność pozostanie świeża zdecydowanie dłużej – dzięki regulacji poziomu wilgotności. Pozostałe atrybuty ustawisz i odczytasz na funkcjonalnym wyświetlaczu LED.

Najważniejsze cechy urządzenia Definitywny koniec z rozmrażaniem. Dłuższe przechowywanie świeżej żywności. Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A++ są nad wyraz oszczędne. Obniża temperaturę w chłodziarce przy wkładaniu nowych produktów.

ogranicza temperaturę w zamrażarce przy wkładaniu nowych produktów. Można je bezpiecznie wysuwać choćby przy pełnym obciążeniu. Komory zamrażarek z wyjmowanymi szklanymi półkami i przezroczystymi szufladami.

perfekcyjny chłód na każdym poziomie. FreshSense: rewelacyjne warunki przechowywania Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje wspaniałą konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura w środku chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale nadzorują lub regulują temperaturę na zewnątrz i wewnątrz chłodziarki i zamrażarki.

na skutek czego temperatura we wnętrzu chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. FreshSense: wspaniałe warunki przechowywania Dzięki trafnym warunkom przechowywania żywność zachowuje wyśmienitą konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie.

Stała temperatura we wnętrzu chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale nadzorują lub regulują temperaturę na zewnątrz, a także we wnętrzu chłodziarki i zamrażarki.

na skutek czego temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być nad wyraz uciążliwe i czasochłonne.

Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na korzystne skreślić tę czynność ze swojej listy zadań. W przeciwieństwie do klasycznych sprzętów, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który samoczynnie się rozmraża.

Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie. Dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu,także usuwa potrzebę ręcznego rozmrażania.

NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być bardzo uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym nowym chłodziarkom z funkcją NoFrost, można na dobre skreślić tę czynność ze swojej listy zadań.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych sprzętów, w chłodziarce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który samoczynnie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

dzięki temu, funkcja NoFrost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu,dodatkowo usuwa potrzebę ręcznego rozmrażania. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty. System VitaFresh generuje nadzwyczajne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości dobrania adekwatnego poziomu wilgotności.

Dwie przeróżne strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb. Duża, dolna szuflada została specjalnie dostosowana dla owoców i warzyw.

Wilgotność w środku szuflady można regulować, dzięki temu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i dobrą kondycję. VitaFresh - przedłużona świeżość Zdrowy tryb życia nigdy nie był tak prosty.

System VitaFresh stwarza genialne warunki do przechowywania świeżej żywności dzięki obniżonej temperaturze i możliwości przypasowania stosownego poziomu wilgotności. Dwie zróżnicowane strefy: na górze sucha o niskiej, dostosowywanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb.

pokaźna, dolna szuflada została specjalnie dostosowana dla owoców i warzyw. Wilgotność we wnętrzu szuflady można regulować, dzięki czemu nasze owoce i warzywa mogą dłużej zachować swoją świeżość i prawidłową kondycję.

VarioZone - pełna sprężystość Możesz bez trudu wyjąć wszystkie, znajdujące się w zamrażarce, półki ze szkła hartowanego, żeby uzyskać większą przestrzeń - do przechowania, na przykład, wielopoziomowego tortu lub całego indyka.

duże porcje, takie jak pizza dla całej rodziny, mogą być bez problemu układane na szklanych powierzchniach. VarioZone - pełna sprężystość Możesz bez trudu wyjąć wszystkie, znajdujące się w zamrażarce, półki ze szkła h

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.