Bosch KGV39VL30

Bosch KGV39VL30

  • Cena od: 1976
  • Cena do: 2404
  • Oszczędzasz: do 18%
  • Rodzaj: z zamrażalnikiem u dołu
  • Szerokość: 60
  • Klasa energetyczna: A++
Oferty 1-9 ułożone według:

Informacje o produkcie

Utrzymaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną lodówką Bosch KGV39VL30.

Parametry

Głębokość tego modelu to 65 cm. Urządzenie waży 85 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 344 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 238 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 94 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model KGV39VL30, posiada zdolność zamrażania 7 kg produktów na dobę.

Bosch KGV39VL30

Eksploatacja

Poziom hałasu urządzenia to 39 dB. KGV39VL30 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w wąskich kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Podsumowując, chłodziarka Bosch KGV39VL30 to świetny wybór dla tych użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. pojemnik do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem.

Dane techniczne

Parametry
Ilość agregatów 1
Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu
Obustronny montaż drzwi tak
Zużycie energii 238
Zdolność zamrażania 7
Klasa klimatyczna SN-T
Pojemność chłodziarki netto 344
Pojemność zamrażarki netto 94
Sterowanie elektroniczne
Szerokość 60
Głębokość 65
Poziom hałasu 39
Klasa energetyczna A++
Wysokość 201

Opisy produktu Bosch KGV39VL30 udostępniane przez sprzedawców

JUKA: Opis Lodówka BOSCH KGV 39VL30E Bezpłatny odbiór osobisty: Kraków, Warszawa, Poznań, Białystok (TAX FREE)

Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 344 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A-20%.

AGDhome.pl eSklep bliżej domu: Opis Lodowka BOSCH KGV 39VL30E Dostawa Gratis Szybki Kontakt (22) 877 77 77 Partner Handlowy Bosch i Siemens DOSTAWA GRATIS W WARSZAWIE I OKOLICACH* BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY Dostawa Gratis Szybki Kontakt (22) 877 77 77 Partner Handlowy Bosch i Siemens BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY

Chłodziarka z zamrażalnikiem u dołu KKGV 39VL30E, marki Bosch o całkowitej pojemności użytkowej netto 344 l i szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A-20%. Wewnątrz chłodziarki znajdują się 4 szklane półki z możliwością regulacji wysokości, półka na butelki, szklana pokrywa oraz pojemnik na warzywa z regulacją wilgotności.

Dodatkowo na drzwiach umieszczone zostały 4 balkoniki. Zamrażarka o pojemności 94 l, posiada 3 szuflady z przezroczystym frontem, w tym jedną typu Big Box, służącą do przechowywania dużych opakowań oraz pojemników z żywnością różnego rodzaju i kształtu.

W ciągu 24 godzin komora mrożąca jest w stanie zamrozić 7 kg żywności. W przypadku awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 23 godziny. Chłodziarka KGV 39VL30E sterowana jest elektronicznie, wyposażona została w regulowane nóżki z przodu oraz kółka z tyłu.

Cechy produktu Dane ogólne KolorStalowy Gwarancja24 miesiące Wymiary Wysokość [cm]201 Szerokość [cm]60 Głębokość [cm]65 Funkcje SterowanieElektroniczne KomunikacjaWyświetlacz LED Wymuszona cyrkulacja powietrzanie Dystrybutor wodynie Pojemność Pojemność całkowita netto [l]344 Chłodziarka Pojemność netto [l]250 RozmrażanieAutomatyczne Półki4 szklane Półka na butelki Szklana pokrywa Regulacja półektak Pojemniki / KomoryPojemnik na warzywa z regulacją wilgotności WyposażeniePojemnik na jajka 4 balkoniki na drzwiach Zamrażarka Pojemność netto [l]94 Klasa zamrażania*/*** Zdolność zamrażania [kg/24h]7 Zdolność utrzymywania temp. [h]23 RozmrażanieManualne Ilość szuflad / klapek3 Rodzaj szuflad / klapekFront przezroczysty Zastosowane technologieMax Space Max Space Max Space - szuflady do przechowywania dużych opakowań, ułatwiające przechowywanie pojemników z żywnością różnego rodzaju i kształtu.

Supermrożenie Supermrożenie Planując zrobienie dużych zakupów, najlepiej jest włączyć wcześniej funkcję Supermrożenie (do 24 godzin). Urządzenie mobilizuje odpowiednio wcześniej wszystkie rezerwy zimna i zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury w czasie wkładania produktów.

Funkcja wyłącza się automatycznie. WyposażeniePojemnik na kostki lodu Energia Zużycie energii [kWh/rok]238 Klasa energetycznaA++ Techniczne Klasa klimatycznaSN SN Dopuszczalna temperatura otoczenia od +10 st. C do +32 st. C. Ciągłość chłodzenia, niezależnie od klimatu zewnętrznego i zawsze przy minimalnym zużyciu energii.

Ustawione temperatury nie zmieniają się, nawet przy bardzo wysokich temperaturach zewnętrznych. Zapewniają utrzymanie optymalnych warunków przechowywania. Nawet w temperaturze do 38 st.C na zewnątrz są w stanie działać idealnie i utrzymywać niezmienioną temperaturę chłodziarki i zamrażarki.

T T Dopuszczalna temperatura otoczenia od +18 st. C do +43 st. C. Ciągłość chłodzenia, niezależnie od klimatu zewnętrznego i zawsze przy minimalnym zużyciu energii. Ustawione temperatury nie zmieniają się, nawet przy bardzo wysokich temperaturach zewnętrznych.

Zapewniają utrzymanie optymalnych warunków przechowywania. Nawet w temperaturze do 38 st.C na zewnątrz są w stanie działać idealnie i utrzymywać niezmienioną temperaturę chłodziarki i zamrażarki. Ilość agregatów1 Obustronny montaż drzwitak Poziom hałasu [dB]39 Oświetlenie wnętrzaTak Waga [kg]80 KonstrukcjaRegulowane nóżki z przodu Kółka z tyłu Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Matrixmedia.pl: Opis Lodówka BOSCH KGV39VL30E ==PRODUKT Z POLSKĄ GWARANCJĄ - dzwoń 519 060 334==

Lodówka BOSCH KGV 39VL30E z zamrażalnikiem u dołu, koloru stalowego wykonana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii, spełniające najwyższe wymagania i standardy. Model posiada wymiary: 201 x 60 x 65 cm i pojemność całkowitą: 344l. Lodówka BOSCH KGV 39VL30E obsługiwana jest przez sterowanie elektroniczne i wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji: .

Pojemność lodówki wynosi: 250l, natomiast zamrażarki 94l. Lodówka BOSCH KGV 39VL30E jest w klasie energetycznej A++ , dzięki czemu zużywa jedynie kWh/rok.

AGDstyle: Opis Chłodziarko-zamrażarka KGV 39VL30E

Cechy produktu Chłodziarko-zamrażarka w klasie efektywności energetycznej A++ i CrisperBox: utrzymuje owoce i warzywa dłużej świeże.Bardzo wydajna klasa energetyczna A++.LowFrost: mniej szronu, mniej rozmrażania - oszczędza pracę i energię.Szuflada BigBox: bardzo pojemna szuflada do przechowywania dużych mrożonek.CrisperBox: owoce i warzywa dłużej zachowają świeżość dzięki regulacji wilgotności.Oświetlenie LED: równomiernie oświetlona chłodziarka z komfortem dla oczu i bez potrzeby wymiany.

Ogólne informacjePojemność całkowita: 344 lKlasa efektywności energetycznej: A++Zużycie energii1: 238 kWh/rokPoziom hałasu: 39 dB(A) re1 pWKlasa klimatyczna: SN-TKomfort użytkowaniaElektroniczna regulacja temperatury, wyświetlacz LEDAutomatyczne odszranianie w chłodziarceZintegrowane uchwytyChłodziarkaPojemność chłodziarki: 250 lIlość półek z bezpiecznego szkła: 5, w tym 2 o zmiennej wysokościChromowany stelaż na butelkiCrisperBox z regulacją wilgotnościIlość dużych półek na drzwiach: 1; ilość małych półek na drzwiach: 2Zamykana półka na masło/seryOświetlenie LEDZamrażarkaZamrażarka *(***)Pojemność: 94 lSupermrożenieIlość szuflad: 3, w tym 1 BigBoxTechnologia LowFrostKalendarz zamrażania żywnościZdolność zamrażania: 7 kg w ciągu 24hZdolność przech.

w przypadku awarii: 23hParametry techniczneDrzwi zamocowane prawostronnie, z możliwością zamiany stronyZ przodu nóżki o regulowanej wysokości, z tyłu rolkiWymiary urządzenia2: W 201,0 cm x S 60,0 cm x G 65,0 cmWyposażeniepojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu1 W oparciu o standardowy, 24-godzinny test2 W celu osiągnięcia podanych wartości zużycia energii, należy zachować minimalny odstęp 3,5 cm między tyłem chłodziarki a ścianą, co należy uwzględnićprzy planowaniu wymiarów niszy.

Bez zachowania minimalnego odstępu funkcjonalność urządzenia nie zmieni się, zwiększy się nieznacznie zużycie energii Strona produktu BOSCH Polska

Komputronik.pl: Opis Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV39VL30E inox

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca, BOSCH KGV 39VL30E, w kolorze Inox. Supermrożenie Funkcja nie dopuszcza do podniesienia temperatury w zamrażarce po włożeniu świeżej żywności. LowFrost System ogranicza tworzenie się lodu w zamrażarce, dzięki czemu może być rozmrażane dużo rzadziej, co chroni produkty i nie podnosi zużycia energii.

Przy konieczności rozmrażania, woda znika z zamrażalnika odprowadzona specjalnym przewodem. Automatyczne odszranianie Chłodziarka automatycznie, samoczynnie oszraniają się w regularnych odstępach czasu. Powstająca woda zostaje odparowana na zewnątrz. Crisper Box Specjalna szuflada, gwarantuje odpowiednie warunki dla każdego produktu, dzięki temu żywność zachowuje doskonałą świeżość , kruchość, bogactwo witamin o wiele dłużej.

BigBox Specjalna szuflada o wysokości od 26 -29 cm - pomieści całego indyka, największą pizzę i bardzo duże opakowania mrożonek typu family size. Pojemność całkowita 344 l (chłodziarka 250 l, zamrażarka 94 l) Elektroniczna regulacja temperatury Wyświetlacz LED Oświetlenie LED Zintegrowane uchwyty CrisperBox z regulacją wilgotności Kalendarz zamrażania żywności

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie