Moje konto
  • Bosch KIV34VX20 Bosch KIV34VX20
  • Bosch KIV34VX20 Bosch KIV34VX20

Bosch KIV34VX20

3 oferty z 3 sklepów

Producent Bosch Poziom hałasu 40 dB Sterowanie mechaniczne Klasa energetyczna A Wysokość 177 cm Obustronny montaż drzwi tak Klasa klimatyczna ST Oświetlenie wewnętrzne tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MatrixMedia.pl

★★★★★
1004 opinie

Lodówka BOSCH KIV34X20 ==PRODUKT Z POLSKĄ GWARANCJĄ - dzwoń 519 060 334==

Lodówka BOSCH KIV34X20 ==PRODUKT Z POLSKĄ GWARANCJĄ - dzwoń 519 060 334==

… u dołu KIV34X20 wykonana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii, spełniające najwyższe wymagania i standardy. Model posiada ergonomiczne wymiary i dużą pojemność całkowitą 274 l l. Lodówka obsługiwana jest przez komponenty najwyższej klasy i wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji. Produkt ten posiada oblrzymią pojemność zarówno lodówki jak i zamrażarki 71 l l. Lodówko-zamrażarka …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
66340 opinii

BOSCH KIV 34X20

BOSCH KIV 34X20

BOSCH KIV 34X20 Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy, o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 274 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Poziom hałasu40 dB
Sterowaniemechaniczne
Klasa energetycznaA
Wysokość177 cm
Obustronny montaż drzwitak
Klasa klimatycznaST
Oświetlenie wewnętrznetak

Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości, z wydajną i energooszczędną lodówką Bosch KIV34VX20.

Parametry

Jego głębokość wynosi 55 cm. Całość, bez wsadu, waży około 130 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A), urządzenie zapewnia niski pobór mocy.

Eksploatacja

Ten sprzęt można w pełni ulokować w zabudowie kuchennej. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy stoi w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też