Moje konto
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30

Bosch N39VI30

0 ofert z 0 sklepów

Producent Bosch Klasa energetyczna A++ Wysokość 200 cm Szerokość 60 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 43 dB Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zużycie energii na rok 242  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 221  l Pojemność zamrażarki netto 94 l Rozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Klasa energetycznaA++
Wysokość200 cm
Szerokość60 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu43 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok242  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto221  l
Pojemność zamrażarki netto94 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Odkryj nową lodówkę Bosch N39VI30. Utrzymaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Wymiary tego sprzętu to 200 cm wysokości i 60 cm szerokości. Urządzenie waży 101 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 221  l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 242  kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 94 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów.

Eksploatacja

Poziom hałasu lodówki to 43 dB. N39VI30 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w ciasnych kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Bosch N39VI30, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też