Moje konto
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30
  • Bosch N39VI30 Bosch N39VI30

Bosch N39VI30

0 ofert z 0 sklepów

Producent Bosch Klasa energetyczna A++ Wysokość 200 cm Szerokość 60 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 43 dB Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zużycie energii na rok 242  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 221  l Pojemność zamrażarki netto 94 l Rozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Bosch

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Klasa energetycznaA++
Wysokość200 cm
Szerokość60 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu43 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zużycie energii na rok242  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto221  l
Pojemność zamrażarki netto94 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Lodówka Bosch N39VI30 to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.

Parametry

Jej wymiary to 200 cm wysokości, 60 cm szerokości. Całość, bez wsadu, waży około 101 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność urządzenia, 221  l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 242  kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A++), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 94 l.

Eksploatacja

Sprzęt wydaje dźwięki na poziomie 43 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy stoi w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Chłodziarka Bosch N39VI30, to przykład typowego, dobrze zaprojektowanego i skonstruowanego urządzenia gospodarstwa domowego. Swoją ergonomią i parametrami prezentuje wszystko to, co w przypadku lodówek jest najważniejsze: solidność, dobre parametry chłodzenia i mrożenia oraz pewność w użytkowaniu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też