Bosch N39VI30

Bosch N39VI30

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Odkryj nową lodówkę Bosch N39VI30. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych.

Bosch N39VI30

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 200 cm wysokości i 60 cm szerokości. Urządzenie waży 101 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 221  l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 242  kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 94 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów.

Bosch N39VI30

Eksploatacja

Poziom hałasu lodówki to 43 dB. N39VI30 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w niewielkich kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Bosch N39VI30

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Bosch N39VI30, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie