Manu

ElectroLine BC42

Cechy produktu

  • Producent ElectroLine 
  • Wysokość 42 cm
  • Szerokość 50 cm
  • Głębokość 49 cm
  • Klasa energetyczna
  • Pojemność chłodziarki netto 42 l

Opis

Poznaj lodówkę ElectroLine BC42. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Jej wymiary to 42 cm wysokości, 50 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 49 cm. Urządzenie waży 60 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 42 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 182.5 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A.

Eksploatacja

Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie ElectroLine BC42, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie