Moje konto
  • ElectroLine BC42 ElectroLine BC42
  • ElectroLine BC42 ElectroLine BC42

ElectroLine BC42

2 oferty z 2 sklepów

Producent ElectroLine WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ŚwiatAGD.com

★★★★★
53 opinie

CHŁODZIARKA LODÓWKA Electro-line BC-42A F-VAT 42 L

CHŁODZIARKA LODÓWKA Electro-line BC-42A F-VAT 42 L

… Pojemność: 42 litrówRegulacja temperatury chłodzenia: 5º - 15º C (urządzenie przy ustawieniu maksymalnego chłodzenia chłodzi 15ºC poniżej temperatury otoczenia)Moc całkowita: 75WZużycie energii elektrycznej: 0.7 kWh/24 godz.Kolor: białyWymiary (wys., szer., głęb.): 510 mm, 420 mm, 430 mmWaga: 10 kgW tym modelu lodówki nie ma możliwości przełożenia drzwiczek na drugą stronę. …

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
66163 opinie

ELECTRO-LINE BC 42A + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELECTRO-LINE BC 42A + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELECTRO-LINE BC 42A + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Lodówka jednodrzwiowa o szerokości 42 cm, pojemności całkowitej netto 42 l, sterowana mechanicznie, z regulacją temperatury w zakresie od 5 st. C do 15 st. C.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectroLine

Zatrzymaj na dłużej świeżość swojego jedzenia, z wydajną chłodziarką ElectroLine BC42. Dzięki niej możesz zawsze cieszyć się smacznym jedzeniem.

Parametry

Urządzenie waży 60 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji.

Eksploatacja

BC42 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Lodówka BC42 to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka czy kostkownica do lodu przyczynią się do długiej żywotności i bezproblemowego użytkowania. Cena, ergonomia, oszczędności związane z energooszczędnością oraz pojemność powodują, że lodówka ElectroLine BC42 to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.