Moje konto
  • Electrolux EN3853AOX Electrolux EN3853AOX
  • Electrolux EN3853AOX Electrolux EN3853AOX
  • Electrolux EN3853AOX Electrolux EN3853AOX

Electrolux EN3853AOX

0 ofert z 0 sklepów

Producent Electrolux Klasa energetyczna A++ Wysokość 201 cm Szerokość 59 cm Głębokość 65 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 42 dB Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu Obustronny montaż drzwi tak Zdolność zamrażania 10 kg/24h Zużycie energii na rok 247 kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 358 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Electrolux

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectrolux
Klasa energetycznaA++
Wysokość201 cm
Szerokość59 cm
Głębokość65 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu42 dB
Rodzajz zamrażalnikiem u dołu
Obustronny montaż drzwitak
Zdolność zamrażania10 kg/24h
Zużycie energii na rok247 kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto358 l

Poznaj lodówkę Electrolux EN3853AOX. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas.

Parametry

Urządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 201.9 x 59.5 cm. Jego głębokość wynosi 65.8 cm. Całość, bez wsadu, waży około 101 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność urządzenia, 358 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 247 kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A++), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Urządzenie posiada zdolność mrożenia na poziomie 10 kilogramów produktów na dobę.

Eksploatacja

Urządzenie wydaje dźwięki na poziomie 42 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ulokowana w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Lodówka EN3853AOX to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Electrolux EN3853AOX to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też