Menu

Electrolux EN3885MO

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 

Opis

Inteligentny NoForst System MultiFlow Metal Tylna ściana ze stali nierdzewnej Szuflada NaturaFresh Chłodziarko-zamrażarka z dolnym zamrażalnikiem EN3885MOX Chłodziarka wspierana technologią Inteligentny No Frost utrzymuje jednostajną wilgotność, ograniczając powstawanie szronu.

zaopatrzona w system MultiFlow, zapewnia świeżość produktów w każdym miejscu chłodziarki. Dodatkowa szuflada z temperaturą 0°C umożliwia dłuższe przechowywanie żywności. POZNAJ NASZE LODÓWKI Inteligentny NoFrost Inteligentny NoFrost z technologią TwinTech to dwa osobne obiegi powietrza.

Jeden w zamrażace, a drugi w chłodziarce. W praktyce oznacza to adekwatne warunki do przechowywania świeżej żywności. Funkcja NoFrost dba o jakość i świeżość Twoich produktów w komorze chłodzącej, a oddzielny obieg powietrza w zamrażarce pozwala utrzymywać niską wilgotnośc, co uniemożliwia osadzaniu się szronu.

System MultiFlow System MultiFlow zagwarantuje wyśmienitą świeżość produktów w każdym miejscu chłodziarki. Zapewnia on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w chłodziarce równomierny poziom wilgotności i temperatury.

Tylna ściana ze stali rdzoodpornej komponent nie tylko ozdobny,dodatkowo jako optymalizujący chłodzenie, dzięki wyższemu przewodnictwu cieplnemu. Szuflada NaturaFresh Komora chłodziarko-zamrażarki NaturaFresh może utrzymywać temperaturę 0°C – doskonałą dla mięsa i ryb.

zapewnia ona nadzwyczajne warunki do przechowywania produktów dzięki możliwości regulacji temperatury i wilgotności. Na skutek czego żywność zachowuje konsystencję i smak jak świeżo po zakupie. Szuflada na warzywa i owoce niezwykle pokaźna i pojemna komora do przechowywania warzyw i owoców, dzięki której zapachy nie będą przenikać na inne produkty oraz zachowają swoją świeżość dłużej.

Płaski front z zamaskowanymi zawiasami. Zintegrowane uchwyty z bocznym podchwytem wyświetlacz LCD na drzwich z bezpośrednim dostępem do {pomocn|przydatn)ych informacji Powłoka Antifingerprint czyli front bez smug i odcisków palców.

Boczne oświetlenie LED zwiększa jasność i widoczność Ilość półek Filmy:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.