Menu

Electrolux LNT3LE31W1

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor biały 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Aktywna regulacja temperaturySystem ColdSense prędko reaguje na każdą zmianę temperatury. Czujniki zimna natychmiast reagują na zmiany w otoczeniu i o 40% szybciej dopasowują temperaturę do słusznego poziomu.

Brak gwałtownych zmian temperatury pozwala uniknąć uszkodzenia konsystencji produktów. Dzięki czemu zachowują swoją naturalną jędrność i chrupkość.Rzadsze rozmrażanie zamrażarkiZintegrowany system LowFrost utrzymuje stabilną temperaturę w zamrażarce, zapobiegając tworzeniu się szronu.

Z myślą o ulepszonej skuteczności i ograniczeniu potrzeby rozmrażania.Wysokiej klasy oświetlenie LED chłodziarkiWbudowane oświetlenie LED zagwarantuje wyśmienitą widoczność w chłodziarce. Dyskretne, energooszczędne lampki oświetlają jasnym światłem całą przestrzeń.

Zużywają przy tym dziesięciokrotnie mniej energii charakterystyczne oświetlenie.niezawodne półki ze wzmocnionego szkłaMocne półki chłodziarki są wykonane z bezpiecznego szkła, znanego z trwałości. A jeśli dojdzie do przypadkowego zabrudzenia, można jepolikwidować wilgotną szmatką....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.