Menu

Electrolux LNT3LE34W4

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor biały 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

System ColdSense błyskawicznie reaguje na każdą zmianę temperatury. Czujniki zimna natychmiast reagują na zmiany w otoczeniu i o 40% szybciej dopasowują temperaturę do optymalnego poziomu. Brak gwałtownych zmian temperatury pozwala uniknąć uszkodzenia konsystencji produktów.

dzięki czemu zachowują swoją naturalną jędrność i chrupkość. Rzadsze rozmrażanie zamrażarki dzięki technice LowFrost Zintegrowany system LowFrost utrzymuje stabilną temperaturę w zamrażarce, uniemożliwiając tworzeniu się szronu.

Z myślą o lepszej produktywności i ograniczeniu zapotrzebowania rozmrażania. Wybierz ustawienia chłodziarki za pomocą elektronicznych elementów sterujących Elektroniczne elementy sterujące usprawniają regulację temperatury w chłodziarce dzięki starannym wyróznioniom wyświetlacza LCD.

Wysokiej klasy oświetlenie LED chłodziarki wbudowane oświetlenie LED zagwarantuje nadzwyczajną widoczność w chłodziarce. Dyskretne, energooszczędne lampki oświetlają jasnym światłem całą przestrzeń. Zużywają przy tym dziesięciokrotnie mniej energii charakterystyczne oświetlenie.

niezawodne półki ze umocnionego szkła solidne półki chłodziarki są wytworzone z bezpiecznego szkła, znanego z trwałości. A jeśli dojdzie do przypadkowego zabrudzenia, można jewyeliminować wilgotną szmatką....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.