Menu

Electrolux LRB1AF32

Cechy produktu

  • Producent Electrolux 
  • Kolor biały 
  • Szerokość 59 cm
  • Pojemność chłodziarki netto 314 l

Opis

przystosuj wnętrze chłodziarki do swoich potrzebW chłodziarce Opti-Space zmieszczą się wszystkie Twoje zakupy. Możesz przystosować jej wnętrze do swych potrzeb, żeby uzyskać jeszcze więcej przestrzeni dla pokaźniejszych produktów.

Dużo miejsca na artykuły spożywcze dzięki systemowi OptiSpaceChłodziarka, która jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla rodzin. Ma dużo miejsca, równocześnie na górze, jak i pomiędzy półkami. A jeśli stwierdzisz, iż miejsca jest za niedużo, możesz w razie zapotrzebowania łatwo wyjąć szuflady chłodzące.

Uniwersalna półka na butelkiChłodne napoje i porządek w chłodziarce dzięki uniwersalnej półce na butelki, na której zmieszczą się trzy butelki o objętości 1,5l lub na sześć puszek. Można ją łatwo zaczepić o dolną część szklanej półki.

łatwy dostęp do napojów i nie zajmuje dużo miejsca. Trwałe półki z bezpiecznego szkłaSolidne półki w chłodziarce wytworzono z bezpiecznego szkła, które charakteryzuje unikatowa trwałość. Jeśli coś rozlejesz, z łatwością to wyczyścisz wilgotną szmatką.

wygodne przechowywanie wszystkich produktówPrzezroczysta szuflada o pełnej szerokości na warzywa ułatwia przechowywanie sporych i długich produktów. Nie wahaj się w czasie zakupów, wiedząc, iż masz w chłodziarce miejsce na komfortowe przechowywanie obszernych produktów.Pozostałe cechyOświetlenie chłodziarki: żarówka LED Półki chłodziarki: 4 pełnej szerokości, szklane z obramowaniem Specjalna półka do chłodzenia butelek Szuflady chłodziarki: 1 pełnej szerokości Pojemnik na jajka: 1 na 6 jajek Położenie zawiasów: prawostronne, odwracalne Nóżki: dostosowywane, stałe rolki z tyłu

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.