Moje konto
  • Gorenje NRKI4181LW Gorenje NRKI4181LW
  • Gorenje NRKI4181LW Gorenje NRKI4181LW
  • Gorenje NRKI4181LW Gorenje NRKI4181LW
  • Gorenje NRKI4181LW Gorenje NRKI4181LW

Gorenje NRKI4181LW

2 oferty z 2 sklepów

Producent Gorenje Klasa energetyczna A+ Wysokość 177 cm Szerokość 54 cm Głębokość 54 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 41 dB Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 7.5 kg/24h Zużycie energii na rok 307 kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 200 l Pojemność zamrażarki netto 60 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
42211 opinii

Gorenje NRKI 4181 LW / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Gorenje NRKI 4181 LW / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy o pojemności całkowitej netto 262 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, systemem No-Frost w zamrażarce, w klasie energetycznej A+.

Dostępność sprawdź w sklepie →

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Lodówka GORENJE NRKI 4181 LW

Lodówka GORENJE NRKI 4181 LW

… półka dzielona Wyświetlacz LED Pojemność netto [l] 278 Pojemność netto zamrażalnika [l] 62 Ilość półek na butelki 1 Komora świeżości Szuflada Cool'n'Fresh Oświetlenie Tak Funkcje Szybkie zamrażanie Tak, z automatycznym wyłączeniem Sygnalizacja otwartych drzwi Alarm dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi No Frost Nie Inne No Frost (tylko zamrażalnik)Alarm dźwiękowy przy zakłóceniachAlarm świetlny …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGorenje
Klasa energetycznaA+
Wysokość177 cm
Szerokość54 cm
Głębokość54 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu41 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania7.5 kg/24h
Zużycie energii na rok307 kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto200 l
Pojemność zamrażarki netto60 l

Poznaj lodówkę Gorenje NRKI4181LW. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Jej wymiary to 177 cm wysokości, 54 cm szerokości. Urządzenie jest głębokie na 54 cm. Lodówka waży 13 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 200 l. Roczne zużycie energii oscyluje w granicach 307 kWh. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do 60 l. Urządzenie jest w stanie zamrozić do 7.5 kg/24h produktów.

Eksploatacja

Lodówka pracuje wydając dźwięki na poziomie 41 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Jeśli z jakiegoś powodu, musisz zmienić kierunek otwierania drzwi, ta lodówka Ci na to pozwoli. Dzięki łatwemu systemowi, możesz szybko przełożyć drzwi, ułatwiając tym samym optymalne ustawienie lodówki w kuchni. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów.

Podsumowanie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Gorenje NRKI4181LW, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też