Menu

Gorenje ORB153O-L

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 

Opis

Lodówka Gorenje Lodówka GORENJE ORB153OL o szerokości 60 cm i wysokości 154 cm w klasie energetycznej A+++. Pojemność chłodziarki wynosi 229 litrów, a zamrażarki 25 litrów. Urządzenie ma system IonAir z DynamiCooling, który rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w lodówce.

Roczne zużycie energii wynosi 124 kWh. A+++ idealna izolacja cieplna, a także uszczelnienie drzwi, sprężarka kontrolowana sterownikiem, a także sterowanie jednocześnie mechaniczne jak i elektroniczne skutecznie obniżają zużycie energii.

Chłodziarka GORENJE ORB153OL z systemem sprawności A+++ zużywają do 60% mniej prądu aniżeli urządzenia klasy A. IonAir z DynamiCooling nowoczesny system wentylacji wraz z dynamicznym chłodzeniem równomiernie rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w całej lodówce GORENJE ORB153OL.

Powietrze wzbogacone w jony ujemne naśladuje naturalny mikroklimat, który gwarantuje utrzymanie świeżości produktów spożywczych przez dłuższy czas. Co więcej, dowolny typ żywności umieszczony na dowolnej półce w lodówce będzie przechowywany w tej samej temperaturze.

Świeżość prosto z natury Szuflada w lodówce GORENJE ORB153OL, w której panuje najniższa temperatura, nadaje się świetnie do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Gwarantuje ona świeżość, aromat, kolor i smak żywności na dłużej.

Przesuwane półeczki SimpleSlide nad wyraz praktyczny mechanizm umożliwiający przemieszczanie półek w górę i w dół w lodówce GORENJE ORB153OL. Led Light Oświetlenie LED w formie listwy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki GORENJE ORB153OL kompletnie świeże wrażenie.

Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które gwarantuje wyraźnie udoskonaloną widoczność, a tym samym lepszą kontrolę nad zawartością półek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.