Menu

Haier A3FE635CMJ

Cechy produktu

  • Producent Haier 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Klasa energetyczna A+ Klasa produktywności energetycznej A+ zapewnia do 20% oszczędności energii w porównaniu z chłodziarkami w klasie A. To wymierna korzyść dla środowiska i Twojego portfela. Szuflada na warzywa i owoce z membraną HCS Roślinna membrana HCS reguluje poziom wilgotności w szufladzie, wytwarzając słuszne warunki do przechowywania warzyw i owoców.

Zewnętrzny panel sterowania LED wykwintny, innowacyjny a równocześnie prosty w obsłudze wyświetlacz LED ułatwi Ci ustawienie wybranej temperatury i sterowanie dodatkowymi funkcjami urządzenia Tryb wakacyjny W trybie wakacyjnym temperatura w komorze chłodziarki wynosi 17 stopni C, w trakcie gdy zamrażarka pracuje normalnie.

Oszczędzaj energię w trakcie długich wyjazdów! Alarm otwartych drzwi Niedomknięte drzwi chłodziarki to już przeszłość. Alarm uruchamia się automatycznie, jeśli zostawisz otwarte drzwi. Zatrzymaj chłodne powietrze w środku lodówki.

szybkie chłodzenie i mrożenie Funkcja szybkiego chłodzenia i mrożenia pozwala błyskawicznie schłodzić świeże produkty do żądanej temperatury. Przechowywania żywność dłużej zachowa świeżość! Obustronny montaż drzwi Samodzielnie możesz dostosować ustawienie drzwi do swych wymagań....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.