Menu

Haier HBM-446

Cechy produktu

  • Producent Haier 
  • Kolor biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Dobra jakość w niebanalnej cenie Lodówka producenta HAIER to świetna funkcjonalność ukryta w nowoczesnej stylistyce. Model HBM-446W przystępny jest w odcieniu tradycyjnej bieli i cechuje się poborem mocy na poziomie 193 kWh rocznie ( klasa energetyczna A+ ), a także stanowczo cichą pracą - poziom hałasu to 42 dB.

140 litry objętości HAIER HBM-446W to lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem na dole o szerokości 48 cm. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 89 litry, a zamrażarki 51 litrów. Drzwi lodówki posiadają możliwość obustronnego montażu (prawo lub lewo), możemy więc dopasować kierunek otwierania drzwi do indywidualnych potrzeb.

Szklane półki W ciągu 24 godzin lodówka HAIER HBM-446W jest w stanie zamrozić 2 kg żywności, a w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 13,3 godziny. Wszystkie produkty zmieszczą się na czterech półkach z bezpiecznego szkła oraz na trzech półkach na drzwiach lodówki.

Na wyposażeniu znajduje się również szuflada na warzywa i owoce. W zamrażalce znajdziemy trzy pojemniki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.