Hotpoint BTSZ 1632/HA

Hotpoint BTSZ 1632/HA

  • Cena od: 1199
  • Cena do: 1298
  • Oszczędzasz: do 8%
  • Szerokość: 58
  • Klasa energetyczna: A+
  • Rodzaj: jednodrzwiowa
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Poznaj lodówkę Hotpoint BTSZ 1632/HA. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczna przez dłuższy czas.

Parametry

Wymiary lodówkisprzętu} to 82 cm wysokości i 58 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 55 cm. Urządzenie waży 65 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Model BTSZ 1632/HA, posiada zdolność zamrażania 2 kg produktów na dobę.

Hotpoint BTSZ 1632/HA

Eksploatacja

Dzięki opcji zabudowania lodówki, można ją łatwo zaaranżować wraz z innymi meblami w spójnej i estetycznej zabudowie kuchennej. BTSZ 1632/HA to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykaczu, możesz bez obaw korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu, możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumownaie

Solidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Hotpoint BTSZ 1632/HA, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów.

Dane techniczne

Parametry
Zużycie energii 186
Sterowanie mechaniczne
Szerokość 58
Głębokość 55
Poziom hałasu 40
Klasa energetyczna A+
Wysokość 82
Rodzaj jednodrzwiowa

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie