Moje konto
  • Hotpoint EBQH20223F Hotpoint EBQH20223F
  • Hotpoint EBQH20223F Hotpoint EBQH20223F

Hotpoint EBQH20223F

0 ofert z 0 sklepów

Producent Hotpoint Klasa energetyczna A++ Wysokość 200 cm Szerokość 59 cm Głębokość 65 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 44 dB Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 7 kg/24h Zużycie energii na rok 308  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 243 l Pojemność zamrażarki netto 73 l Rozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Hotpoint

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Klasa energetycznaA++
Wysokość200 cm
Szerokość59 cm
Głębokość65 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu44 dB
Rodzajz zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania7 kg/24h
Zużycie energii na rok308  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto243 l
Pojemność zamrażarki netto73 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Utrzymaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną lodówką Hotpoint EBQH20223F.

Parametry

Głębokość tego modelu to 65.5 cm. Urządzenie waży 56 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 243 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 308  kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 73 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model EBQH20223F, posiada zdolność zamrażania 7 kg produktów na dobę.

Eksploatacja

Poziom hałasu urządzenia to 44 dB. EBQH20223F to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w małych kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Lodówka EBQH20223F to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Hotpoint EBQH20223F to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też