Moje konto  ▾

Hotpoint EBQH20223F

Producent HotpointKlasa energetyczna A++Wysokość 200 cmSzerokość 59.8 cmGłębokość 65.5 cmSterowanie elektronicznePoziom halasu 44 dBRodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołuObustronny montaż drzwi takIlość agregatów 1Zdolność zamrażania 7 kg/24hZużycie energii na rok 308  kWh/rokPojemność chłodziarki netto 243 lPojemność zamrażarki netto 73 lRozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

NEO24.PL

★★★★★
16357 opinii

HOTPOINT ARISTON EBQH20223F w ratach już od 71.33 zł - szybka wysyłka! KUP W NEO24, ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

✓  Dostępny od ręki

1888

Przejdź do sklepu ▸ NEO24.PL

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Klasa energetycznaA++
Wysokość200 cm
Szerokość59.8 cm
Głębokość65.5 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu44 dB
Rodzajz zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania7 kg/24h
Zużycie energii na rok308  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto243 l
Pojemność zamrażarki netto73 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Hotpoint EBQH20223F.

Parametry

Głębokość tego modelu to 65.5 cm. Urządzenie waży 56 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 243 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 308  kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 73 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model EBQH20223F, posiada zdolność zamrażania 7 kg produktów na dobę.

Eksploatacja

Poziom hałasu lodówki to 44 dB. EBQH20223F to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w niewielkich kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój.

Podsumowanie

Lodówka EBQH20223F to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Hotpoint EBQH20223F to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.