Moje konto
  • Hotpoint EBQH20223F Hotpoint EBQH20223F
  • Hotpoint EBQH20223F Hotpoint EBQH20223F

Hotpoint EBQH20223F

0 ofert z 0 sklepów

Producent Hotpoint Klasa energetyczna A++ Wysokość 200 cm Szerokość 59 cm Głębokość 65 cm Sterowanie elektroniczne Poziom halasu 44 dB Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 7 kg/24h Zużycie energii na rok 308  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 243 l Pojemność zamrażarki netto 73 l Rozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Hotpoint

Popularne produkty z kategorii Lodówki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Klasa energetycznaA++
Wysokość200 cm
Szerokość59 cm
Głębokość65 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu44 dB
Rodzajz zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania7 kg/24h
Zużycie energii na rok308  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto243 l
Pojemność zamrażarki netto73 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Zabezpiecz swoją żywność z nową lodówką Hotpoint EBQH20223F.

Parametry

Jej wymiary to 200 cm wysokości, 59 cm szerokości. Jego głębokość wynosi 65 cm. Całość, bez wsadu, waży około 56 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność lodówki, 243 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 308  kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A++), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 73 l. Urządzenie posiada zdolność mrożenia na poziomie 7 kilogramów produktów na dobę.

Eksploatacja

Lodówka wydaje dźwięki na poziomie 44 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ustawiona w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Chłodziarka Hotpoint EBQH20223F, to przykład typowego, dobrze zaprojektowanego i skonstruowanego urządzenia gospodarstwa domowego. Swoją ergonomią i parametrami prezentuje wszystko to, co w przypadku lodówek jest najważniejsze: solidność, dobre parametry chłodzenia i mrożenia oraz pewność w użytkowaniu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też