Moje konto
  • Indesit BIAA13F Indesit BIAA13F
  • Indesit BIAA13F Indesit BIAA13F
  • Indesit BIAA13F Indesit BIAA13F

Indesit BIAA13F

1 oferta z 1 sklepu

Producent Indesit Klasa energetyczna A Wysokość 187 cm Szerokość 60 cm Głębokość 65 cm Sterowanie mechaniczne Poziom halasu 41 dB Obustronny montaż drzwi tak Ilość agregatów 1 Zdolność zamrażania 2 kg/24h Zużycie energii na rok 296  kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 303 l Pojemność zamrażarki netto 73  l Rozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIndesit
Klasa energetycznaA
Wysokość187 cm
Szerokość60 cm
Głębokość65 cm
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu41 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania2 kg/24h
Zużycie energii na rok296  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto303 l
Pojemność zamrażarki netto73  l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Odkryj nową lodówkę Indesit BIAA13F. Utrzymaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych.

Parametry

Wymiary tego urządzenia to 187 cm cm wysokości i 60 cm cm szerokości. Urządzenie jest głębokie na 65.5 cm cm. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 303 l l. Roczne zużycie energii oscyluje w granicach 296  kWh. Wysoka klasa energetyczna A, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do 73  l. Urządzenie jest w stanie zamrozić do 2 kg/24h kg/24h produktów.

Eksploatacja

Lodówka pracuje wydając dźwięki na poziomie 41 dB dB. Jeśli z jakiegoś powodu, musisz zmienić kierunek otwierania drzwi, ta lodówka Ci na to pozwoli. Dzięki łatwemu systemowi, możesz szybko przełożyć drzwi, ułatwiając tym samym optymalne ustawienie lodówki w kuchni. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów.

Podsumowanie

Lodówka BIAA13F to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Indesit BIAA13F to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też