Moje konto  ▾

Indesit BIAA 13 FX

Producent IndesitKlasa energetyczna A+Wysokość 187 cmSzerokość 55 cmGłębokość 65 cmSterowanie elektronicznePoziom halasu 42 dBObustronny montaż drzwi takIlość agregatów 1Zdolność zamrażania 4 kg/24hZużycie energii na rok 296  kWh/rokPojemność chłodziarki netto 283 lPojemność zamrażarki netto 73 lRozmrażanie zamrażarki No Frost WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
38155 opinii

Indesit BIAA 13 F SI H /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Indesit BIAA 13 F SI H /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

✓  Dostępny od ręki

1414

Przejdź do sklepu ▸ Agito.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIndesit
Klasa energetycznaA+
Wysokość187 cm
Szerokość55 cm
Głębokość65 cm
Sterowanieelektroniczne
Poziom halasu42 dB
Obustronny montaż drzwitak
Ilość agregatów1
Zdolność zamrażania4 kg/24h
Zużycie energii na rok296  kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto283 l
Pojemność zamrażarki netto73 l
Rozmrażanie zamrażarkiNo Frost

Zatrzymaj na dłużej świeżość swojej żywności, z wydajną chłodziarką Indesit BIAA 13 FX. Dzięki niej możesz zawsze cieszyć się smacznym jedzeniem.

Parametry

Sprzęt, jak przystało na urządzenie domowe, cechuje się odpowiednimi do swojej klasy gabarytami. Oto one: x cm. Dzięki nim, łatwo ustawisz lodówkę w odpowiednim miejscu w swojej kuchni. Urządzenie jest głębokie na cm. Lodówka waży 31 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż l. Roczne zużycie energii oscyluje w granicach kWh. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do l. Urządzenie jest w stanie zamrozić do kg/24h produktów.

Eksploatacja

Lodówka pracuje wydając dźwięki na poziomie 42 dB. Jeśli z jakiegoś powodu, musisz zmienić kierunek otwierania drzwi, ta lodówka Ci na to pozwoli. Dzięki łatwemu systemowi, możesz szybko przełożyć drzwi, ułatwiając tym samym optymalne ustawienie lodówki w kuchni. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko zrobisz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów.

Podsumowanie

Lodówka BIAA 13 FX to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka czy kostkownica do lodu przyczynią się do długiej żywotności i bezproblemowego użytkowania. Cena, ergonomia, oszczędności związane z energooszczędnością oraz pojemność powodują, że lodówka Indesit BIAA 13 FX to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.