Menu

Klarstein Audrey Retro

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czerwony, czarny 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Pora na zmianę, pora na rock'n'rolla w kuchni: wraz z lodówko-zamrażarką Klarstein Audrey Retro roztańczone lata 50-te wkraczają do progresywnej kuchni! Ten sprzęt AGD przywołujący wspomnienia o latach 50-tych dysponuje dużą przestrzenią do przechowywania zarówno świeżych, jak i mrożonych produktów, wiernie trzymając się stylu retro.

Lodówka o objętości 194 litrów pomieści dowolną liczba świeżej żywności. Na 3 szklanych półkach i poziomym ruszcie na butelki, każdy z produktów można schładzać i przechowywać w sposób uporządkowany w temperaturze od 0 do 10 ° C.

Strefa Crisper pozwala na utrzymywanie w świeżości i chrupkości owoców i warzyw w temperaturze bliskiej 0 ° C - pozostają one jędrne przez długi czas! ponadto 4 półki na drzwiach pomieszczą butelki z napojami, dżemy, 12 jajek i in.

Lodówko-zamrażarka Klarstein Audrey Retro o imponującej objętości 56 litrów oferuje obfita liczba miejsca na mrożoną pizzę, frytki, warzywa i półprodukty. W tej czterogwiazdkowej zamrażarce poprzez kilka tygodni można przechowywać żywność w temperaturze od -18 do -24 ° C.

A dzięki funkcji automatycznego odszraniania można ją łatwo rozmrozić. Na zewnątrz fason retro, wewnątrz technika najwyższej klasy. Gustowny komplet mocy imponuje nie tylko miłym oku stylem retro: jako system EcoExcellence z klasą efektywności energetycznej A ++ jest on także przyjazny dla środowiska i portfela.

Świeżość w formacie Rock'n Rolla: lodówko-zamrażarka retro Klarstein Audrey Retro zamieni kuchnię w prawdziwą restauracyjkę retro z lat 50-tych.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.