Menu

Klarstein Audrey

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, kremowy, czerwony 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Everybody let's Rock! Lodówko-zamrażarka Audrey marki Klarstein to stylistyka retro w każdej kuchni! Ten model przypominający lata 50. Dysponuje nie tylko dużą objętością zezwalającą przechowywać świeże artykuły spożywcze, a także górną zamrażarką, lecz dzięki swojemu ekscytującemu wyglądowi zewnętrznemu nadaje każdej kuchni singla albo nieznacznej rodziny perfekcyjny urok w stylu retro. Dzięki stylowej świeżości w tylu retro to stylowe, efektywne urządzenie sprawia, że ​​serce bije szybciej. Dzięki pojemności 97 l w lodówce i 39 l w zamrażarce ta lodówko-zamrażarka Audrey producenta Klarstein gwarantuje dużo miejsca na świeże artykuły spożywcze, napoje i mrożonki. Porządek w lodówce pomagają utrzymać 2 półki ze szkła odpornego na pęknięcia, wyjmowana półka na warzywa i trzy półki na drzwiach na butelki, słoiki i puszki. Za porządek w obszernej komorze zamrażarki odpowiada półka kratkowa oraz półka na drzwiach na masło albo siekane zioła. Całości dopełnia ekscytująca koncepcja Vint-Age. Zaokrąglone kształty, chromowane uchwyty drzwiowe, połyskujące krawędzie ochronne z metalu i poręczny i stylowy otwieracz do butelek na drzwiach to powrót do przyszłości stylu z lat 50. Kompaktowa lodówko-zamrażarka nie zużywa przy tym 2,1 Gigawata, ale dzięki innowacyjnej, cichej technologii chłodzenia sprężarkowego jej zużycie mocy wynosi zaledwie 70 W, co zagwarantuje jej klasę skuteczności energetycznej A+, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska i chroni portfel przed nadmiernymi wydatkami. Świeżość gwarantowana: dzięki lodówko-zamrażarce Audrey firmy Klarstein kuchnia stanie się oazą retro w stylu lat 50. Przystępne wersje: kolor czerwony, kolor czarny

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.