Menu

Klarstein Beerbauch

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor srebrny, czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Piwo ukształtowało ten spektakularny korpus: Minibarek Beerbauch firmy Klarstein przechowuje w swym wnętrzu dobrze schłodzone napoje i snaki - piwo, soki, napoje i wodę, świeże sałatki albo smakowite wędliny. Lodówka Beerbauch producenta Klarstein to nieprzeciętny towarzysz dla singli albo zwolenników zimnych napojów w salkach imprezowych lub domkach działkowych. Dzięki chłodzeniu termoelektrycznemu przy pomocy elementu Peltiera jest szczególnie energooszczędna (klasa skuteczności energetycznej A) i szczególnie cicha w trakcie pracy, dlatego nie przeszkadza podczas snu. Jej wnętrze o pojemności 65 l skrywa trzy półki oraz półki na drzwiach z dostateczną ilością miejsca na zapasy dla singli na kilka dni. W jej wnętrzu można bez problemu chłodzić choćby butelki o objętości 1,5 l. Jej prosta budowa w kolorze czarnym skrywa się dyskretnie w tle i wpasowuje bez problemu w każde otoczenie. Pełny brzuch czyni szczęśliwym: Lodówka pokojowa Beerbauch marki Klarstein oddaje kompletnie to motto i gwarantuje zimne napoje i świeże snaki, nie zajmując przy tym sporo miejsca.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.