Menu

Klarstein Beerlocker S

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Keep it cool! Minilodówka Frosty producenta Klarstein schłodzi niewielkie napoje i snacki do przyjemnej, odświeżającej temperatury. Jej wnętrze o obszerności 21 litrów wraz z wyjmowaną półką pomieści spokojnie śladowe przekąski, które będą krystalicznie posortowane. Niewiele znaczące wymiary minilodówki są istotnie użyteczne, ponieważ pozwalają na postawienie jej w niewielkich pomieszczeniach: w biurze, w altanie ogrodowej, w pokoju dziecięcym albo młodzieżowym, w warsztacie. Cicha praca lodówki nie przeszkadza przy tym w rozrywce, oglądaniu telewizji ani również nie zakłóca ciszy nocnej. Szklane okno drzwi zapewnia swobodny wgląd w przechowywane artykuły. Włączane oświetlenie LED pomaga w znalezieniu w minilodówce potrzebnych artykułów, kiedy jest ciemno. Zintegrowanym regulatorem obrotowym można regulować temperaturę chłodzenia. Urządzenie o mocy 70 W jest poza tym oszczędne w eksploatacji i ma klasę efektywności energetycznej A+. Jej czarna pokrywa z obszernym panelem przednim ze szkła nadaje lodówce wykwintną elegancję, dzięki czemu wpasuje się ona bez problemu w każde otoczenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.