Menu

Klarstein Beersafe M

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

najlepsze chłodzenie i wytworne, czarne wzornictwo: lodówka Beersafe M firmy Klarstein jest rewelacyjnym miejscem do przechowywania świeżych artykułów spożywczych i chłodnych napojów w niedużych gospodarstwach domowych, pokojach gościnnych, pokojach przeznaczonych na imprezy, biurach i domkach działkowych!Pomimo swych niewielkich wymiarów lodówka Beersafe M marki Klarstein jest bardzo pojemna: 35 l pojemności na dwóch metalowych półkach to dostateczna ilość miejsca na szeroką gamę produktów spożywczych, od jogurtów i serów poprzez mięso, warzywa aż po odświeżające napoje.

Sześć półek wsuwanych umieszczonych w rozstawie co 4 cm gwarantuje możliwość rozciągliwego kształtowania wnętrza lodówki. Do dyspozycji jest 5 poziomów regulacji mocy chłodzenia. Szczególne wrażenie Beersafe M robi aczkolwiek swoim doskonałym wzornictwem: Drzwi szklane z obramowaniem ze stali szlachetnej zapewniają ciągły wgląd do wnętrza matowoczarnej pokrywy.

Włączane opcjonalnie oświetlenie wewnętrzne LED o zimnej białej barwie światła oświetla elegancko składowane artykuły zimnym blaskiem.Dzięki systemowi EcoExcellence Beersafe M marki Klarstein jest w dodatku wyjątkowo ekologiczna: jej efektywny system sprężarkowy pracuje tak energooszczędnie, iż lodówka zasłużyła na klasę produktywności energetycznej A+.

Urządzenie pracuje na dodatek wyjątkowo cicho (zaledwie 42 dB), co pozwala na jego ustawienie także w pokojach hotelowych lub gościnnych.wydajność energetyczna i zysk dla każdego gospodarstwa domowego: lodówka Beersafe M producenta Klarstein.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.