Menu

Klarstein Big Daddy Cool

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor biały, czarny, srebrny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Klarstein Big Daddy Cool to użyteczna lodówka o łącznej objętości 80 litrów. Wyposażona w dwie wyjmowane, szklane półki szkła i 54-litrową komorę chłodniczą, służy do przechowywania żywności różnorodnego rodzaju i wielkości. Butelki, puszki i przekąski można przechowywać w dwóch oddzielnych przegródkach na drzwiach, a świeże warzywa - w wyjmowanej szufladzie na warzywa. Przechowywane w komorze wymienny roślinnego. Wyjmowane części uławiają utrzymanie lodówki w czystości. Jednak szczególną cechą w tej klasie jest bardzo obfity, 4-gwiazdkowy zamrażalnik, o obszerności 26 litrów. Przyjemny design z czarną, metalową obudową i wykończeniem drzwi ze stali nierdzewnej, nadaje się do niemal każdego wnętrza i stylu. Nieprzeciętny jako część pierwszego zestawu wyposażeniowego w pojedynczych albo studenckich gospodarstwach domowych. Klarstein Big Daddy Cool posiada klasę wydajności energetycznej A + i akcentuje się niskim poziomem hałasu. Pozwala to na zaoszczedzenie równocześnie pieniędzy, jak i nerwów. Informacje obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak towarowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10026901 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 7 Klasa wydajności energetycznej: A+ Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 160 kWh/rok (Wartość została została uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych przez użytkownika i miejsca lokalizacji urządzenia.) pojemność użytkowa: 61 litrów objętość zamrażarki: 24L Czas wzrostu temperatury / czas składowania w przypadku awarii w godzinach: 17,8 godz. Wydajność zamrażania w kg/24h: 2,1 kg / 24 h Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest przeznaczone do pracy przy temperaturze otoczenia między 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 39 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.