Menu

Klarstein Bigboy

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Brak miejsca to historia! Lodówka Klarstein Bigboy gwarantuje dostateczną ilość miejsca, choćby jeżeli trzeba w niej zmieścić znaczne zakupy na weekend. Starczy otworzyć drzwi lodówki i schować wszystko skrupulatnie na półkach.

Dzięki szerokiej przestrzeni oferowanej poprzez tę lodówkę sortowanie będzie nietrudne. Do dyspozycji jest 323 litrów przestrzeni chłodzącej - przejżyszcie rozmieszczonych na 6 stopniach. Dla tych, którzy lubią mieć pokaźniejsze zapasy żywności, Klarstein Bigboy proponuje niezliczone możliwości organizacji artykułów: sześć szklanych półek z narożnikami ochronnymi, duży pojemnik na przechowywanie warzyw w temperaturze 0 °C, a także łącznie pięć półek na napoje, jajka albo dżemy w drzwiach.

Jeżeli ktoś myśli, że taka liczba miejsca będzie kosztować, jest w błędzie:EcoExcellence i klasa produktywności energetycznej A + to gwarancja niepokaźnego zużycia energii – to nie tylko oszczędność portfela, lecz też środowiska.

Dzięki wytwornemu czarnemu wyglądowi ogromna lodówka nie rzuca się w oczy i z łatwością zmieści się w każdej kuchni. Nie tylko dla obfitych chłopców, ale dla całej rodziny:wraz z lodówką Klarstein Bigboy znikną problemy z miejscem w lodówce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.