Menu

Klarstein Cool Cousin

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Lodówka z zamrażarką Cool Cousin firmy Karlstein o łącznej pojemności 80 litrów zapewnia porządek i transparentność w przechowywaniu świeżej żywności w drobnych gospodarstwach domowych. Zaopatrzona w dwie wysuwane szklane półki lodówka o pojemności 69 litrów oferuje dużo miejsca dla wszelkiego rodzaju świeżej żywności jedno- albo dwuosobowego gospodarstwa domowego. Butelki o pojemności do 2 litrów, puszki i przekąski są przechowywane w trzech schowkach w drzwiach, podczas gdy wysuwany pojemnik rodzaju crisper pomoże utrzymać warzywa dłużej świeże. Temperatura około 0 °C w pojemniku umożliwia utrzymanie świeżości warzyw dłużej klasyczne półki na warzywa. Odłączane części ułatwiają czyszczenie. 3-gwiazdkowa zamrażarka w chłodziarce Klarstein Cool Cousin gwarantuje lodowatą świeżość. Dzięki niej możesz przechowywać mrożone warzywa, frytki albo pizzę, by urozmaicić swoje menu. Lodówka z zamrażarką Cool Cousin firmy Klarstein pasuje do niemal każdej przestrzeni mieszkalnej i stylu. Doskonale nadaje się jako pierwsze nowoczesne urządzenie w mieszkaniach singli albo w studenckich gospodarstwach domowych, w domkach letniskowych albo na imprezy. Zagwarantuje chłodzenie z klasą sprawności energetycznej A ++ i niskim poziomem hałasu roboczego wynoszącym zaledwie 41 dB. Chroni tym nie tylko portfel, jak ponadto nerwy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.