Menu

Klarstein CoolTour

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 

Opis

Kompaktowy komplet chłodzący dla osób jednostkowych, studentów lub na podróż. Dzięki niewielkim wymiarom mini lodówka Klarstein CoolTour 38 pasuje prawie do każdego pomieszczenia, dzięki temu nadzwyczajnie pasuje do akademików, pokoi gościnnych lub domów działkowych.

Dzięki niskiemu poziomowi hałasu znakomicie nadaje się ponadto do biur. Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki zasilaniu prądem stałym urządzenie można z łatwością zasilać przy pomocy zapalniczki samochodowej w aucie albo przyczepie kempingowej - w pakiecie znajduje się właściwy kabel przyłączeniowy.

Kompaktowa lodówka Klarstein CoolTour 38 o obszerności 38 litrów i zakresie temperatur 5-12 ° C bezawaryjnie chłodzi napoje i żywność. Sok, piwo, mleko, ser albo kiełbasa - do dyspozycji jest kompaktowa lodówka, która wychłodzi najważniejsze potrawy i napoje.

Dwie przegrody w drzwiach dopełniające miejsce na jedzenie. Kratkę wewnątrz urządzenia można w razie zapotrzebowania umieścić w jednej z trzech szyn,adekwatnie przystosować miejsce w lodówce do swoich potrzeb.

Ręczny regulator temperatury prędko postara się o wymaganą temperaturę chłodzenia, może być regulowany w sposób ciągły. To urządzenie wyszuka miejsce i w najmniejszym domku. Dzięki niewielkim wymiarom mini lodówka Klarstein CoolTour 38 nie tylko zawiera się w pokojach hotelowych,pasuje dodatkowo do chłodzenia przekąsek i napojów podczas podróży samochodem albo przyczepą kempingową.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.