Menu

Klarstein CoolZone 250

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor biały 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

Do stylowej kuchni pasuje poręczna lodówko-zamrażarka do zabudowy, którą można dyskretnie ukryć za frontem kuchennym. CoolZone 250 Eco firmy Klarstein spełnia nie tylko to,na dodatek wszystkie kryteria innowacyjnej lodówki. Urządzenie nadaje się do każdej szafki do zabudowy o wymiarach 54 x 177 x 54 cm (szer. X wys. X gł.). Dzięki czemu Twoja kuchnia będzie stanowić jedną całość pod względem optycznym i niewątpliwie przyciągnie wzrok gości. Dalsze wrażenie robi system EcoExcellence System, który nie tylko pracuje w superoszczędnej klasie skuteczności energetycznej A++, a także cicho (42 dB), lecz przyczynia się także do ochrony środowiska. Lodówko-zamrażarka do zabudowy CoolZone 250 Eco marki Klarstein posiada, co zdradza już jej nazwa, łączną objętość 250 l, z czego 185 l stanowi objętość lodówki, a 65 l objętość zamrażarki. Dzięki czemu pasuje ona rewelacyjnie do wszystkich obszerniejszych gospodarstw domowych, np. Dla rodzin albo wspólnot mieszkaniowych do 4 osób. Za krystaliczny porządek odpowiadają trzy półki szklane, półka na świeże warzywa i trzy półki na drzwiach w lodówce oraz trzy kosze w zamrażarce. Nad wyraz funkcjonalna, jeżeli chodzi o względy czystości w lodówce, jest powierzchnia półek szklanych, która pozwala na ich wytarcie bez pozostawiania śladów. Półki wewnętrzne i wkładki na drzwiach na jajka są zawarte w zakresie dostawy. Obsługa urządzenia jest szczególnie prosta: dwa przyciski i wskaźniki LED. Można wybrać pięć stopni chłodzenia, a także tryb inteligentny i tryb Super. W trybie inteligentnym detektor temperatury zamontowany w lodówce dostosowuje automatycznie jej moc do temperatury otoczenia. Tryb Super zniża znacznie temperaturę w zamrażarce na 54 godziny, np. Celem prędkiego zamrożenia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.