Menu

Klarstein Delaware

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor srebrny, czarny 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

ekologiczna i energooszczędna lodówka Delaware firmy Klarstein to znakomite miejsce do przechowywania świeżej żywności w niepokaźnych gospodarstwach domowych, takich jak pokoje w akademikach/hotelach robotniczych, mieszkaniach singli lub domkach ogrodowych! Pomimo swych niewielkich wymiarów lodówka Delaware marki Klarstein jest wyjątkowo pojemna: 76 l pojemności to dostateczna ilość miejsca na szeroką gamę produktów spożywczych, od jogurtów i serów poprzez mięso aż po warzywa. Stanowczo praktyczne: w 4-litrowej zamrażarce można przez długi czas przechowywać głęboko mrożone warzywa, frytki albo pizze. Dwie półki, półka dolna i trzy półki boczne w drzwiach nieprzeciętną przejrzystość w trakcie przechowywania świeżej żywności. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów Delaware posiada wyjątkowo duży uchwyt na napoje, w którym można bezproblemowo zmieścić butelki o objętości do 2 l. Stylowe, energooszczędne i krystaliczne oświetlenie LED wewnątrz zapewnia wyśmienity przegląd składowanej żywności. Dzięki klasie wydajności energetycznej A++ lodówka jest wyjątkowo ekologiczna. Przy pomocy dużego regulatora znajdującego się w środku urządzenia można dokonywać 5-stopniowej regulacji temperatury. Sprawność energetyczna i zysk dla każdego gospodarstwa domowego: lodówka Delaware firmy Klarstein.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.