Menu

Klarstein El Presidente

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 

Opis

Niezastąpiony towar dla każdego miłośnika cygar: Humidor Klarstein El Presidente 127 humidor zapewnia słuszne warunki przechowywania cygar - stała wilgotność i temperatura po to, żeby szlachetne, należycie zwinięte liście tytoniu nie utraciły nic ze swojego smaku.

Humidor Klarstein El Presidente 127 Humidor to supernowoczesny pojemnik na cygara. W 127-litrowym wnętrzu pomieści się 2000 cygar (prominentes) i 13.000 (infantes) na trzech obfitych poziomach z drewna cedrowego.

Lekko pracujące szyny prędki i wygodny dostęp. Zintegrowany zbiornik wody zapewnia dobrą i długotrwałą gospodarkę poziomem wilgotności przy znakomitej wilgotności względnej 70%. Chroni to cygara przed wyschnięciem, pozwalając na utrzymanie pełni smaku przez długi czas.

Stałe temperatury przechowywania z skrupulatną regulacją co do stopnia za pomocą sterowania dotykowego, zapobiegają utracie aromatu z powodu nadmiernego ciepła. El Presidente 127 ma wbudowany filtr z węglem aktywnym, zapobiegający utracie smaku w trakcie długofalowego przechowywania i likwidujący nieprzyjemne zapachy.

Opcjonalnie włączane podświetlenie diodowe, umożliwia kontrolę i umiejętnie eksponuje symbole kubańskiej radości życia. El Presidente 127 producenta Klarstein przyciąga także wzrok swoim wyglądem i subtelnym wzornictwem - elegancką szafką ze stabilnym korpusem polakierowanym na czarno i podwójnymi drzwi ze szkła w stalowym obramowaniu ze stali nierdzewnej.

Nie ma przy tym znaczenia, czy humidor jest wykorzystywany jako sprzęt wolnostojący, czy także został zintegrowany z aneksem kuchennym albo funkcjonuje jako sprzęt podszafkowy. Dzięki wysokiemu współczynnikowi prezentacji humidor wyśmienicie w barach i klubach.

Bezpieczeństwo gwarantuje zastosowany zamek, a 2 klucze znajdują się w zakresie dostawy. Kubańskie momenty w domu lub w barze - humidor Klarstein El Presidente 127 zadba o długoterminowe i stylowe przechowywanie szlachetnych cygar.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.