Menu

Klarstein Feldberg

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Rustykalny czar kuchenny o kompaktowej konstrukcji! Lodówka Feldberg producenta Klarstein to nie tylko oszczędność miejsca i energii elektrycznej, lecz też efektowny wygląd. Jej prosta i gustowna stylistyka drewniana w koncepcji MirageCool ożywia nie tylko kuchnię, ale także wszystkie inne wnętrza mieszkalne. Dla singli, minimalnych gospodarstw domowych, do pomieszczeń imprezowych lub domków działkowych: Dzięki 90 l pojemności lodówka Feldberg marki Klarstein posiada dużo miejsca na 3 stopniach na artykuły spożywcze wszelkiego rodzaju. Właściwą organizację gwarantują przy tym dwie półki szklane, które można wsunąć na czterech prowadnicach w zależności od potrzeby na miejsce. Dolna komora o niskiej temperaturze bliskiej 0°C, przeznaczona na warzywa i owoce, utrzymuje ich świeżość i chrupkość poprzez wyjątkowo długi czas. Dwie półki na drzwiach potrzebne miejsce na butelki i słoiki – tu wszystko ma po prostu swoje miejsce. Dzięki wymiennym zawiasom drzwiowym kierunek otwierania drzwi można łatwo zmienić w celu adekwatnego dobrania lodówki do wszelkich wymogów odnośnie miejsca ustawienia. Pójdź nową drogą: lodówka Feldberg producenta Klarstein to nie tylko samo dobrze zorganizowane wnętrze: jej panel przedni w gustownej drewnianej stylistyce skłania do całkiem nowych idei na urządzenie wnętrza. W końcu pojawiła się lodówka, która wkomponowuje się bezproblemowo także w pokoje mieszkalne albo bary!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.