Menu

Klarstein Frosty

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna

Opis

Cool down! Minilodówka Frosty producenta Klarstein schłodzi małe napoje i snacki do przyjemnej, odświeżającej temperatury. Jej wnętrze o objętości 10 litrów wraz z wyjmowaną półką ze szkła pomieści spokojnie nieznaczne przekąski, które będą przejrzyście posortowane. Prawdziwa elegancja. Nieduże rozmiary minilodówki są szczególnie ergonomiczne, ponieważ pozwalają na postawienie jej w niewielkich pomieszczeniach: w biurze, w altanie ogrodowej, w pokoju dziecięcym albo młwłókienniczym, w warsztacie. Cicha praca lodówki (tylko 30 dB) nie przeszkadza przy tym w rozrywce, oglądaniu telewizji ani także nie zakłóca ciszy nocnej. Regulator obrotowy na tylnej stronie pozwala na regulację żądanej temperatury chłodzenia w zakresie między 12 a 18°C. Zastosowane oświetlenie pomaga w znalezieniu w minilodówce niezbędnych artykułów, kiedy jest ciemno. Urządzenie o mocy 65 W jest poza tym oszczędne w eksploatacji i posiada klasę efektywności energetycznej B. Jej czarna pokrywa z obszernym panelem przednim ze szkła nadaje lodówce wytworną elegancję, dzięki temu wpasuje się ona bezproblemowo w każde otoczenie. Obowiązkowe informacje według rozporządzenia dotyczącego oznakowania zużycia energii w powiązaniu z Delegowanym Zarządzeniem (UE) nr 1060/2010 Komisji znak towarowy dostawcy: Klarstein Identyfikator modelu dostawcy: 10029407 Kategoria modelu urządzenia chłodzącego do gospodarstw domowych: 8 Klasa produktywności energetycznej: B Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 94 kWh / rok, na podstawie wyników testu normatywnego przez 24h. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu stosowania i od lokalizacji urządzenia. Pojemność użytkowa "pozostała półka": 10 litrów, brak oznaczenia gwiazdkowego Temperatura obliczeniowa "pozostała półka": 17°C Odszranianie: brak; urządzenie bez systemu odszraniania Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak sprawność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N (Urządzenie to jest przeznaczone do pracy przy temperaturze otoczenia między 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 30 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.