Menu

Klarstein Happy Hour Mini

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Psssst, posłuchaj... Nic nie słyszysz? Nic dziwnego, minilodówka Happy Hour firmy Klarstein pracuje niezwykle cicho. Nie słychać brzęczenia ani szumu, ponieważ lodówka progresywny system chłodzenia. Brak hałasu, brak gazów cieplarnianych i klasa skuteczności energetycznej A+. Bez problemu przechowasz w niej napoje i snacki, schładzając je do przyjemnej temperatury. W jej wnętrzu o pojemności 32 l znajdą swoje miejsce Twoje ulubione przysmaki. Dzięki dwóm wyjmowanym półkom, a także dwóm półkom na drzwiach Happy Hour oferuje wystarczająco dużo miejsca na śladowe przysmaki, które możesz transparentnie poukładać. Regulator obrotowy na tylnej stronie pozwala na regulację żądanej temperatury chłodzenia w 5 poziomach. Cicha praca i minimalne wymiary minibaru Happy Hour marki Klarstein pozwalają na jego bezproblemowe ustawienie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca: w pokojach hotelowych, altanach działkowych, pokojach dziecięcych i młwłókienniczych albo w domowych piwnicach dedykowanych na imprezy. Ozdobne drzwi nadają minilodówce dopełniającej elegancji, dlatego wpasuje się ona bez problemu choćby w stylowe otoczenie. Stylowy ekspert chłodzenia: Minilodówka Happy Hour marki Klarstein schładza absolutnie bezgłośnie napoje i snacki do przyjemnej temperatury. Dostępne kolory: drzwi dekoratywne, czarny (nr kat. 10030509)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.