Menu

Klarstein Happy Hour

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor biały, czarny, srebrny 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Psssst, posłuchaj...Nic nie słyszysz? Nic dziwnego, minilodówka Happy Hour producenta Klarstein pracuje w całości bezgłośnie. Nie słychać brzęczenia ani szumu, ponieważ lodówka postępowy system chłodzenia.

Brak hałasu, klasa skuteczności energetycznej A+. Bezproblemowo przechowasz w niej napoje i snacki, schładzając je do przyjemnej temperatury. W jej wnętrzu o pojemności 32 l znajdą swoje miejsce Twoje ulubione przysmaki.

Dzięki dwóm wyjmowanym półkom, a także dwóm półkom na drzwiach Happy Hour proponuje wystarczająco dużo miejsca na minimalne przysmaki, które możesz krystalicznie poukładać.Cicha praca i nieduże rozmiary minibarku Happy Hour producenta Klarstein umożliwiają jego bezproblemowe ustawienie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną ilością miejsca: w pokojach hotelowych, altanach działkowych, pokojach dziecięcych i młodzieżowych albo w domowych piwnicach dedykowanych na imprezy.

Regulator obrotowy na tylnej stronie pozwala na regulację żądanej temperatury chłodzenia w 5 poziomach.Stylowy ekspert chłodzenia: minilodówka na napoje Happy Hour 32 marki Klarstein schładza absolutnie bezgłośnie napoje i snacki do przyjemnej temperatury.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.