Menu

Klarstein HEA-MKS-8

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor biały 

Opis

Klarstein HEA-MKS-8 to matowobiała barowa mini lodówka o pojemności 40 litrów. Koniecznik w którym przechowasz i zimne napoje i przekąski. Oprócz dwóch dostosowywanych półek Klarstein posiada miejsce na napoje na wewnętrznej ściance drzwi. Niewielkie jej rozmiary i możliwość ustawienia dosłownie wszędzie pozwalają skutecznie uniknąć długich spacerów pomiędzy kuchnią a imprezą. Dzięki minimalnej wadze mini bar ten może być prosto i ekspresowo przenoszony z miejsca na miejsce: pasuje i do grillowania i w trakcie organizacji wernisaży w wynajętych salach. Jej rozmiary są tak praktyczne,pasuje świetnie jako minibar hotelowy, niedużej gastronomii, czy coctail baru. Informacje obowiązkowe wg EnVKV w związku z rozporządzeniem komisji UE znak towarowy dostawcy: Klarstein Nazwa i nr modelu: 10003428, 10004086 Kategoria modelu urządzenia chłodniczego dla gospodarstw domowych: 2 Klasa sprawności energetycznej: A Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 206 kWh/rok (Wartość pozostała pozostała uzyskana na postawie przeprowadzonego 24h pomiaru zużycia energii. Faktyczne zużycie może się zmienić w zależności od ustawień wprowadzonych poprzez użytkownika, a także miejsca lokalizacji urządzenia.) objętość użytkowa: 40 litrów Zamrażarka: brak Czas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: brak sprawność zamrażania w kg/24h: brak Klasa klimatyczna: N(Urządzenie to jest asygnowane do pracy przy temperaturze otoczenia między 16°C a 32°C.) Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 30 dB(A) re1 pW Urządzenie do zabudowy: nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.