Menu

Klarstein Hudson

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna A++ 

Opis

naturalna i energooszczędna lodówka Klarstein Hudson to znakomite miejsce do przechowywania świeżej żywności w drobnych domach, takich jak akademiki, pojedyncze mieszkania albo domy ogrodowe. Pomimo niewielkich rozmiarów lodówka Klarstein Hudson jest dość spora pod względem powierzchni do przechowywania. Dzięki objętości 88 litrów zagwarantuje dużo miejsca dla szerokiej gamy produktów spożywczych, od jogurtu i sera po mięso i warzywa. Stanowczo poręczne: taca na warzywa na spodzie urządzenia utrzymuje warzywa, takie jak sałatka albo cukinia, wyjątkowo długo świeże i świeże w temperaturze prawie 0 ° C. Trzy szklane półki perfekcyjną widoczność w żywności, z których dwie można elastycznie umieścić na 9 poziomach szuflad i trzy panele boczne w drzwiach. Pomimo niewielkich wymiarów Hudson ma wyjątkowo obszerny pojemnik na napoje, który prosto pomieści butelki do 2 litrów. Dzięki ekonomicznemu i krystalicznie czystemu oświetleniu LED wewnątrz urządzenia za każdym razem będziesz posiadać idealny przegląd przechowywanej żywności. Klasa skuteczności energetycznej A ++ sprawia, iż ​​ lodówka jest stanowczo przychylna dla środowiska. Skuteczność chłodzenia można regulować od 1 - niskie chłodzenie do 7 - silne chłodzenie za pomocą pokrętła. Energooszczędne urządzenie jest dobrodziejstwem dla każdego niewielkiego domu: lodówka Klarstein Hudson.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.