Menu

Klarstein Iceblokk

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+ 

Opis

Składuj głęboko zamrożone produkty przez długi czas dzięki zamrażarce Iceblokk producenta Klarstein. Nieważne, czy chodzi o nieznaczne gospodarstwo domowe czy liczniejszą rodzinę: Pojemna zamrażarka daje świetną możliwość wzbogacenia menu o pizzę, lasagne, mrożone udka z kurczaka albo lodów, które będą w niej czekać na swoją kolej w jadłospisie.

W Iceblokk można przechowywać oczywiście dodatkowo gotowe posiłki albo ryby, mięso i warzywa do późniejszego przygotowania. Jest świetna dla wszelkich, którzy chcą się zaopatrzyć w smakowite zapasy albo ochoczo gotują, ale w stresującym dniu rutynowym nie znajdują na to czasu.Dzięki obszerności użytkowej 100 litrów 4-gwiazdkowa zamrażarka posiada wystarczającą liczba miejsca na mniejsze i obszerniejsze porcje mrożonych artykułów.

kształt zamrażarki pozwala na jej wygodne ustawienie, a także składowanie artykułów bez niepotrzebnych półek i nieskomplikowane wyjmowanie produktów od góry. Wyjmowany kosz do zawieszania służy do przechowywania niedużych artykułów, które chcemy mieć pod ręką, np.

lodów na patyku, kolejnego posiłku albo zamrożonych, posiekanych ziół. Moc mrożenia można ustawić płynnym regulatorem obrotowym pomiędzy -15 a -26°C, który znajduje się z przodu urządzenia. Zamrażarka Iceblokk firmy Klarstein pobiera tylko 75 W mocy, co plasuje ją w klasie produktywności energetycznej A+.

W ciągu 24 h można zamrozić 10 kg artykułów spożywczych.Zamrażarkę Iceblokk firmy Klarstein można z łatwością przesuwać choćby w pełni wypełnioną dzięki czterem lekkobieżnym rolkom podłogowym. Zawór spustowy na spodzie ułatwia regularne odmrażanie.

Jej biała obudowa nadaje stosowną elegancję, dzięki której wpasuje się bez problemu w każdą kuchnię.przystępne wielkości: 100 litrów, 145 litrów (nr katalogowy 10029352), 200 litrów (nr katalogowy 10029351)Obowiązkowe informacje według rozporządzenia dotyczącego oznakowania zużycia energii w powiązaniu z Delegowanym Zarządzeniem (UE) nr 1060/2010 Komisji:znak towarowy dostawcy: KlarsteinOznaczenie modelu dostawy: 10029353Kategoria modelu urządzenia chłodzącego do gospodarstw domowych: 9 (zamrażarka)Klasa skuteczności energetycznej: A+Roczne zużycie energii (AEc) w kWh/rok: 166 kWh / rok (zużycie energii w kWh/rok na podstawie wyników testu normatywnego przez 24h.

Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu stosowania i od lokalizacji urządzenia).objętość użytkowa 4-gwiazdkowej półki: 100 litrówOdszranianie: odpada; urządzenie bez systemu odszranianiaCzas wzrostu temperatury / czas składowania w sytuacji awarii w godzinach: 24 hWydajność zamrażania w kg/24h: 10 kg/24hKlasa klimatyczna: SN-T (Urządzenie to jest dedykowane do pracy przy temperaturze otoczenia pomiędzy 10°C a 43°C.)Emisja hałasu w dB(A) re 1 pW: 42 dB(A) re1 pWUrządzenie do zabudowy: Nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.