Menu

Klarstein Luminance Frost

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna A+++ 

Opis

Czysty luksus! Lodówka/zamrażarka Luminance Frost firmy Klarstein z frontem z podwójnymi drzwiami z czarnego szkła wniesie prawdziwą elegancję do Twojej kuchni. Urzeka nie tylko wyglądem,ma także chłodne i mroźne wnętrze w rozmiarze XXL, w którym zmieści się zaopatrzenie na weekend dla całej rodziny lub wspólnoty mieszkaniowej.

starczy otworzyć drzwi lodówki i umieścić wszystko w nadzwyczajnym porządku na czterech półkach z bezpiecznego szkła. Przy tak pokaźnej ilości miejsca rozmieszczanie żywności idzie wyjątkowo szybko. Do dyspozycji jest całe 209 l obszerności lodówki – podzielone transparentnie na 4 półki, półkę na warzywa z niższą temperaturą i 4 półki na drzwiach na jajka, słoiki z dżemem i butelki z napojami.

Dla szanujących mrożonki do dyspozycji Luminance Frost marki Klarstein ma do dyspozycji odrębną zamrażarkę o pojemności 91 l. Tu można przechować pizzę, frytki albo gotowe posiłki dla całej rodziny. Jeżeli ktoś myśli, że taka liczba miejsca będzie kosztować, jest w błędzie: klasa produktywności energetycznej A+ to gwarancja niewielkiego zużycia energii – to nie tylko oszczędność portfela, ale też środowiska.

Świeże artykuły spożywcze dla całej rodziny w każdym momencie: W atrakcyjnej lodówko-zamrażarce Luminance Frost firmy Klarstein zmieści się wszystko!

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.