Menu

Klarstein Manhattan

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 
  • Kolor czarny, biały 
  • Klasa energetyczna

Opis

mocna nazwa - nieduże rozmiary: mini lodówka Klarstein Manhattan. Dzięki wnętrzu o pojemności 35 litrów, lodówka pokojowa proponuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania w napojów i przekąski w biurze albo pokoju.

Drucianą półkę można dowolnie wkładać albo wyjmować w celu stworzenia uporządkowanego wnętrza albo uzyskania obszerniejszej przestrzeni użytkowej. 3-stopniowy zajres temperatur 5-15 ° C dostosowywany jest przy pomocy pokrętła.

Jeśli w nocy odczuwasz pragnienie lub masz ochotę na małą przekąskę, wystarczy sięgnąć po odpowiedni produkt w lodówce. Jest to proste choćby bez zapalania światła w pokoju, ponieważ w trakcie otwierania drzwi lodówki włącza się oświetlenie jej wnętrza.

Wyjątkowo energooszczędna, pokojowa lodówka eksponuje się niezwykle cichą eksploatacją, dzięki czemu nie przeszkadza w czasie snu i w trakcie skoncentrowanej pracy umysłowej w biurze. Wysoka produktywność chłodzenia i ergonomiczne wymiary -te zalety sprawiają, że mini barek Klarstein Manhattan pasuje adekwatnie do pokoi hotelowych, schronisk i biur.

Ta pokojowa lodówka spełni oczekiwania w także w gospodarstwach singli i mieszkaniach studenckich. Dostępne odcienie: biały, czarny (nr. Kat. 10011579)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.